TKKF Kwisa Świeradów 0 – 1 Chmielanka Chmieleń. (0:0) W ostatnim meczu kontrolnym podopieczni trenera Cabały przegrywają z Chmielanką Chmieleń 0 : 1 Przebieg spotkania był bardzo wyrównany gra toczyła się w niezbyt dobrych warunkach padający deszcz jak i sam stan murawy nie pozwolił obu zespołom na prowadzenie dokładnej gry. Pierwsze 45 minut to bardzo wyrównana gra obu ekip jednym jak i drugim zabrakło jednak szczęścia by skutecznie zakończyć akcję na na bramkę. Kwisa przebywała częściej na połowie rywala stworzyła sobie kilka sytuacji bramkowych choćby po strzałach Plińskiego, Rojka, Przybyło. Mądrze rozgrywaliśmy trzymaliśmy rywala na dystans dobrze broniliśmy. Gra całego zespołu mogła się podobać. Po zmianie stron obraz gry naszego zespołu nie wyglądał już tak dobrze jak w pierwszej połowie. Podopieczni trenera Borkowskiego zdobywali przewagę i zdecydowanie lepiej zagrali przeważali na naszej połowie boiska oddając większą ilość strzałów na bramkę po kilku z nich piłka odbijała się dwukrotnie od naszego słupka. W końcówce spotkania rywale zdołali zdobyć bramkę na wagę zwycięstwa. Kwisa próbowała jeszcze atakować ale nie przyniosło to naszemu zespołowi już żadnej korzyści. Podsumowując przygotowania do rundy rewanżowej można powiedzieć że Kwisa przepracowała ten okres dobrze z pięciu rozegranych spotkań dwa przegraliśmy dwa wygraliśmy i jeden zremisowaliśmy. Przypomnijmy z Włókniarzem Leśna 0:8 Lechią Piechowice 1:0 Stellą Lubomierz 2:2 Woskarem Szklarska Poręba 3:2 Chmielanką Chmieleń 0 :1 Czeka nas jeszcze wiele pracy na treningach bo jest jeszcze sporo do poprawy i mamy nadzieje że już w lidze która rusza za tydzień spowoduje że nasz zespół będzie w pełni zmobilizowany. Bo jak wiemy liga rządzi się swoimi prawami, żaden zespół z naszej grupy tanio skóry nie sprzeda. Czekamy więc na rozgrywki tak jak i my piłkarze tak i kibice spragnieni emocji. A jak już wspomniałem za tydzień 26 marca ( Niedziela) o godzinie 11-tej na stadionie w Olszynie rozpoczniemy wiosnę. Będzie to bardzo trudny mecz emocji na pewno nie zabraknie rywal wymagający postawi na pewno swoje warunki gry a zadaniem podopiecznych trenera Cabały będzie zagrać mądrze i zdecydowanie by wywieść z Olszyny korzystny rezultat. Mecz Olsza Olszyna – TKKF Kwisa Świeradów. Serdecznie zapraszamy do Olszyny wszystkich kibiców naszej Kwisy na Niedzielę 26.03 na godzinę 11.00. Wyniki spotkań kontrolnych naszych ligowych rywali. Błękitni Studniska Dolne 8 – 3 Orzeł Platerówka KS Maciejowa 0 – 4 Skalnik Rębiszów Piast Zawidów 4 -1 Granit Gierałtów LZS Pisarzowice 1-5 Bielany Biedrzychowice Victoria Ruszów 4 – 3 TS Parzyce

info: Bogdan Pilinski