TKKF Kwisa Świeradów 5 – 2 Iska Łagów (2:2)
Bramki dla naszego zespołu zdobyli Drzymała x 2 Żarkowski x 2 Ostrejko x 1

Kwisa Świeradów na swoim bosku pokonuje Iskrę Łagów 5:2
Sam początek spotkania nie ułożył nam się tak dobrze tak jak zakładaliśmy. przez pierwszy kwadrans próbowaliśmy stworzyć sobie kilka sytuacji by zdobyć prowadzenie przy śliskiej murawie i padającym deszczu rozwiązanie było tylko jedno strzelać z dystansu co zwiększyło szanse powodzenia. Ta sztuka udała się gościom w pierwszym kwadransie spotkania.
Łagowianie wychodzą na prowadzenie po błędzie naszej obrony. Strata bramki działa na nasz zespół mobilizująco zaczynamy szanować piłkę i stwarzać sobie dogodne sytuacje do tego by wyrównać stan meczu Ostrejko miał trzy setki wykorzystał jedną po dośrodkowaniu z głębi pola skierował piłkę w lewy róg bramki gości. 1:1 Remis nie utrzymał sie na długo bo kolejny raz popełniamy błąd w obronie i tracimy bramkę wydawało się ze takim wynikiem zakończy się pierwsza połowa lecz udało się wyrównać stan meczu na 2:2 pięknym strzałem z dystansu popisał się Drzymała i z takim wynikiem schodzimy do szatni.
Druga odsłona to zdecydowana przewaga naszego zespołu kontrolujemy grę strzelamy z dystansu a goście jedynie się bronili i to nie skutecznie co pozwoliło nam zdobyć kolejne trafienia w drugim kwadransie drugiej połowy na 3:2 bramkę zdobywa po raz drugi Drzymała. W ostatnim kwadransie spotkania Żarkowski z około 20 metra trafia do siatki była to bramka na miarę stadionów świata piłka poszybowała w samo okienko bramki gości. W ostatnich minutach Żarkowski trafia po raz drugi i stan rywalizacji kończymy wynikiem 5:2
Cieszy nas zdobycie trzech oczek zwłaszcza że kończy nam się powoli sezon. Wykonaliśmy założenia taktyczne nałożone przez naszego trenera choć na początku gra nam się nie kleiła. Popracowaliśmy nad skutecznością co przyniosło efekt. Gratki dla całego zespołu gratki za piękne bramki.
Niniejszym zapraszam wszystkich na hit kolejki za tydzień do Ruszowa nie może was tam zabraknąć Kwisa Świeradów zmierzy się z tamtejsza Victorią mecz w Niedzielę o godzinie 17.00 .Oczywiście jedziemy tam po trzy punkty.

1.Włókniarz Leśna 24 : 60: 113: 20
2.Victoria Ruszów 24 : 57: 87: 23
3.Błękitni Studniska Dl. 24 :56:67:31
4.Pogoń Markocice 24 :54:64:30
5.Olsza Olszyna 24:46:62:29