GKS Gryf Gryfów Śląski 2 – 1 TKKF Kwisa Świeradów- Zdrój.
Bramkę dla Kwisy zdobył Rojek. W pierwszym meczu, kontrolnym podopieczni, trenera Cabały przegrywają z Gryfem 1:2 Przebieg spotkania, od pierwszych minut był wyrównany,oba zespoły prowadziły swoją, grę w środku pola, Gryf próbował kilkakrotnie, zagrozić naszej bramce grający na skrzydłach, Herdzik i Kazań w środku Wiadro, wraz z Włodarkiem ta formacja, miała spory kłopot z forsowaniem naszej defensywy, Kwisa zagęściła przedpole pola karnego.Gryf próbował kilka razy z rzutu rożnego, ze stałych fragmentów gry, zdobyć prowadzenie lecz bezskutecznie. Nasz zespół, mimo dobrej gry w dalszej części meczu, nie ustrzegł się błędu, nasi rywale przeprowadzili akcje prawą stroną Herdzik dograł piłkę w pole, karne a akcję wykończył Włodarek. Kwisa po stracie bramki, przeprowadziła kilka kontrataków, kończyły się one jednak, na obrońcach Gryfa. Jednobramkowym prowadzeniem, kończy się pierwsza połowa. Po przerwie przez większą, część drugiej odsłony Gryf, miał znaczną przewagę, rozgrywał mądrze piłkę, rozciągając swoje akcje na skrzydła, grający gościnnie Baszak także próbował zagrywać piłkę za plecy naszych obrońców. Po kilku takich próbach po raz drugi Włodarek otrzymuje piłkę i z 30 metrów uderza, w samo okienko naszej bramki.W końcówce spotkania obu zespołom, dało się we znaki zmęczenie, Gryf spuścił z tonu pozostawił, naszemu zespołowi więcej miejsca co wykorzystał Rojek , który po wyjściu do środka pola Khodzhamkulova ograł resztę obrońców Gryfa i mocno strzelił, nie dając Opolskiemu szans na obronę. Nasi rywale mogli jeszcze podwyższyć stan meczu, wyprowadzając kilka groźnych kontr, ale na nasze szczeście, nieudanych. Kwisa Świeradów przegrywa z Gryfem Gryfów Sląski 1:2 w swoim pierwszym meczu kontrolnym który rozegraliśmy w Zgorzelcu. Mimo porażki nasz zespół, rozegrał dobre spotkanie na tle mocniejszego, rywala nie wypadliśmy słabo, podopieczni trenera Daniela Koko, musieli się mocno napracować, by zmusić naszych piłkarzy do błędu. Za co należy, nasz zespól pochwalić. Za walkę i oddane serducho na boisku naszym piłkarzom dziękujemy.

Przed nami kolejny mecz kontrolny, rywalem naszego zespołu będzie Lechia Piechowice

Meecz zostanie rozegrany 25.02.2018 we Frydlandzie o godzinie 14.00. Na to spotkanie wszystkich serdecznie zapraszam..

Wyniki sparingów weekendowych (17-18 lutego)