Sprawcy włamania zatrzymani – “dzielnicowy bliżej nas” przynosi efekty

Dyżurny Komisariatu Policji w Gryfowie Śląskim otrzymał telefoniczne zgłoszenie o włamaniu do domu. Na miejscu pojawiła się grupa dochodzeniowa śledcza, która ustaliła, iż nieznani sprawcy dostali się do domu poprzez wyłamanie okna oraz drzwi wejściowych. Ukradli sprzęt sportowy, elektronarzędzia, elektronikę na kwotę około 3000 złotych.

Na miejsce zdarzenia przybył dzielnicowy który rozpoczął rozpytywanie sąsiadów i okolicznych mieszkańców. Dzielnicowy wysłuchał z uwagą wszystkie informacje, wśród których jedna zainteresowała go szczególnie. Dzielnicowy powiązał szczegóły informacji które uzyskał od kilku osób i wytypował ewentualnych sprawców przestępstwa. Już na drugi dzień rano przy pomocy policjantów kryminalnych dzielnicowi weszli do mieszkań na terenie Gryfowa. Sprawcy zostali zatrzymani, a skradzione rzeczy odzyskane.

Dzielnicowy Gryfów

Sprawcy włamania zatrzymani – "dzielnicowy bliżej nas" przynosi efektyDyżurny Komisariatu Policji w Gryfowie Śląskim otrzymał telefoniczne zgłoszenie o włamaniu do domu. Na miejscu pojawiła się grupa dochodzeniowa śledcza, która ustaliła, iż nieznani sprawcy dostali się do domu poprzez wyłamanie okna oraz drzwi wejściowych. Ukradli sprzęt sportowy, elektronarzędzia, elektronikę na kwotę około 3000 złotych. Na miejsce zdarzenia przybył dzielnicowy który rozpoczął rozpytywanie sąsiadów i okolicznych mieszkańców. Dzielnicowy wysłuchał z uwagą wszystkie informacje, wśród których jedna zainteresowała go szczególnie. Dzielnicowy powiązał szczegóły informacji które uzyskał od kilku osób i wytypował ewentualnych sprawców przestępstwa. Już na drugi dzień rano przy pomocy policjantów kryminalnych dzielnicowi weszli do mieszkań na terenie Gryfowa. Sprawcy zostali zatrzymani, a skradzione rzeczy odzyskane. Teraz 22 i 28 latek odpowiedzą za popełnione przestępstwo przed Sądem Rejonowym w Lwówku Śląskim, za o grozi im kara pozbawienia wolności do lat 10. Obecnie nad tym co zrobili mogą zastanowić się w ciszy i zamknięciu w policyjnym areszcie./mkPolska Policja#policja #dzielnicowy #sprawcy #włamanie #zatrzymani #mateusz #królakTVN24 Kontakt24 polsatnews.pl tvp.info FAKTY TVP3 Wrocław Echo24 Tomasz Słowiński

Publié par Policja Lwówek Śląski sur vendredi 17 novembre 2017

Teraz 22 i 28 latek odpowiedzą za popełnione przestępstwo przed Sądem Rejonowym w Lwówku Śląskim, za o grozi im kara pozbawienia wolności do lat 10. Obecnie nad tym co zrobili mogą zastanowić się w ciszy i zamknięciu w policyjnym areszcie.

/mk

Komentarze