XXIV kolejka A klasy Grupa II
Skalnik Rebiszów 0 – 5 TKKF Kwisa Świeradów-Zdrój (0:3)
Bramki Dla Kwisy zdobyli: Wojtek Ostrejko x4 2′ 33′ 54′ 56′
Rafał Liszcz x1 14′

W meczu XXIV kolejki, A klasy podopieczni trenera Cabały pokonują, na wyjeździe Skalnik Rębiszów 5:0 Kwisa odnosi kolejne, zwycięstwo (15 w lidze) i inkasuje trzy punkty umacniając się na piątej pozycji, na dwie kolejki przed końcem sezonu. Od pierwszego gwizdka, Kwisa ruszyła wysoko pressingiem, na rywala nie pozwoliła, gospodarzom rozwinąć skrzydeł, narzuciła swój styl gry czego, efektem było szybkie zdobycie prowadzenia, w drugiej minucie po dobrze przeprowadzonej akcji, w polu bramkowym piłkę do Ostrejki zagrywa Rojek ten, z metra kieruje piłkę do bramki rywali. Na kolejna bramkę czekaliśmy do 14 minuty wtedy to efektownym strzałem , z dystansu popisał się Rafał Liszcz piłka po jego strzale, znalazła się w samym okienku bramki. Do przerwy zdobywamy jeszcze jedno trafienie na 3:0 podwyższa Ostrejko. W drugiej części spotkania, obraz gry się nie zmienił Kwisa, nadal prowadzi grę, kontroluje sytuacje, na boisku i stwarza sobie kolejne, sytuacje bramkowe. I po kilku z nich bramkę w 54 i 56 minucie zdobywa Ostrejko. Skalnik do samego końca spotkania się już tylko bronił. Zasłużone zwycięstwo wypracowane, po bardzo dobrej grze, całego zespołu za co należą się słowa uznania. Dziękujemy chłopakom za dobry mecz i za zwycięstwo. Do końca sezonu jeszcze, dwie kolejki i do zdobycie sześc punktów. Wszyscy liczymy ze bęndący w tak dobrej dyspozycji nasz zespół zdobędzie komplet punktów w dwóch pozostałych spotkaniach, i wierzymy ze tak się stanie. Wiec na przedostatni mecz sezonu serdecznie, zapraszamy wszystkich kibiców, w Niedzielę 10.06.2018 na Stadion Miejski w Świeradowie -Zdroju o
godzinie 17.00 gdzie miejscowa Kwisa podejmować będzie Iskrę Łagów.

Serdecznie zapraszamy.

Kwisa zagrała w składzie: Trzajna Michał (Br) Matuszak Norbert, Drzymała Piotr, Chowański Piotr,Liszcz Rafał, Żarkowski Szymon, Ostrejko Wojciech, (Kpt) Przybyło Konrad Rojek Michał , Gromadowski Jakub , Ozga Adam, Mackiewicz Adam, Pilinski Bogdan, Borys Maciej, Cabała Tomasz,Żarkowski Adrian