Konrad Przybyło 45′ 65 ’78’ Ostrejko Wojciech 68′
Żarkowski Adrian 35′ Żarkowski Szymon 49′

W meczu przedostatniej, kolejki A klasy w grupie II Kwisa Świeradów zwycięża na swoim boisku Iskrę Łagów 6:0 Wysokie i zasłużone zwycięstwo, podopiecznych trenera Cabały to efekt bardzo, dobrej gry od samego początku spotkania, zyskując znacząca przewagę, Nasz zespół częściej przebywał pod pod polem karnym Iskry, stwarzając sobie w przebiegu pierwszych 45 minut kilka groźnych sytuacji bramkowych. A pierwszą z nich wykorzystał Żarkowski Adrian w 35 minucie, zdobywa prowadzenie, dla Kwisy tuż przed przerwą w 45 minucie, druga bramkę zdobył Konrad Przybyło. Po przerwie nasi rywale, nie potrafili nawiązać z nami, kontaktu nadal ,grając nie dokładnie z duża ilością strat, pozostawili nam dużo miejsca, na boisku co też nasz zespół wykorzystał, i na trzecie trafienie, nie trzeba było długo czekać, 49 minuta i na 3:0 podwyższa Szymon Żarkowski. Kwisa już do samego końca spotkania dominuje nad rywalami, zdobywa jeszcze trzy bramki a strzelcami zostali Konrad Przybyło 65′ i 78′ tym samym popularny (Kondziu) zdobywa hattricka oraz Wojtek Ostrejko 68′. Rzutu karnego nie wykorzystał Ozga.
Gratulujemy zespołowi, zwycięstwa i cieszymy się z kolejnych trzech oczek.Tym samym przed ostatnią kolejka A klasy Kwisa w tabeli zajmuję 4 miejsce z dorobkiem 49 ptk. Dziękujemy chłopakom za walkę, za oddane serducho na boisku. Panowie super zawody.

A na ostatni mecz tego sezonu serdecznie zapraszamy do Bratkowa mecz zostanie rozegrany w Niedzielę 17.06.2018 o godzinie 11.00. Serdecznie zapraszamy.
Kwisa zagrała w składzie: Trzajna Michał (Br) Matuszak Norbert, Pelc Piotr, Drzymała Piotr, Paluch Damian Chowański Piotr,Liszcz Rafał, Żarkowski Szymon, Żarkowski Adrian Ostrejko Wojciech, (Kpt) Przybyło Konrad, Rojek Michał , Gromadowski Jakub , Ozga Adam, Mackiewicz Adam, Cabała Tomasz, Nikitin Mariusz,

Bramki dla Kwisy zdobyli:
25′ Daniel Krukowski
62′ Tymoteusz Kolejewski