W tym roku spotykamy się w Bazie Pod Ponurą Małpą po raz pięćdziesiąty.
50 Giełd Piosenki to 49 lat niezwykłej historii, którą stworzyło kilka pokoleń studentów, turystów, twórców, wykonawców i miłośników piosenki.
Tegoroczna Giełda “od hymnu do hymnu” odbędzie się w dniach 2-6 sierpnia, ale już od 30 lipca zaczynamy Giełdę z wieloma imprezami jej towarzyszącymi.
Zapraszamy 30.07 na powitalne ognisko. Program nadchodzącej Giełdy będzie bogaty, obfity w niespodzianki i, mamy nadzieję, przypadnie do większości gustów.

Na scenach giełdowych usłyszymy wielu wspaniałych wykonawców. Już dziś możemy przekazać, że swoją obecność na jubileuszowej Giełdzie Piosenki zapowiedzieli między innymi: zespół Jan i Klan (zdobywcy Grand Prix ubiegłorocznej Giełdy), zespół Sztamajza, Wolna Grupa Bukowina, Elżbieta Adamiak z zespołem, Jerzy Filar i członkowie Naszej Basi Kochanej, zespół Mikroklimat, Waldemar Chyliński, Mariusz Lubomski, Słodki Całus Od Buby, Ryszard Żarowski, Do Góry Dnem, Marek Andrzejewski i Jan Kondrak (Lubelska Federacja Bardów), Tomasz Lewandowski, Browar Żywiec, Seta, Piotr Bakal, Jan Błyszczak “Mufka”, Sklep z Ptasimi Piórami, Wacław Masłyk, Czesław Wilczyński, Andrzej Mróz, Grzegorz Bukała, Leonadr Luther, Małżeństwo z Rozsądku, Stanisław Wawrykiewicz, zespół Fart, zespół Kociołek, Darek Czarny i Rafał Nosal, zespół Bądź Ciszą, Leszek Kopeć… Rozmowy i ustalenia trwają, telefony dzwonią od rana do wieczora, o kolejnych wykonawcach, którzy dołączą do naszego jubileuszu, będziemy informowali z radością.

Bezpłatne pola namiotowe dla wykonawców i publiczności będą czynne od niedzieli 30 lipca.

O imprezach towarzyszących, zgłoszeniach konkursowych, koncertach i wydarzeniach odbywających się w Bazie Pod Ponurą Małpą i poza Bazą oraz o zapisach na trasy rajdowe informować będziemy na stronach giełdowych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here