EXPERUM Human Resources jest firmą doradztwa personalnego, która od ponad 20 lat wspiera swoich Klientów w rekrutacji i realizacji projektów doradczych z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi.
Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy – dostawcy dla branży automotive,poszukujemy osoby na stanowisko:

R&D and After Sales Technician

miejsce pracy:Kopřivnice, Republika Czeska

nr ref.: 8498/R&D/ST

adres e-mail: wroclaw@experumhr.pl

Wymagania:

  • wykształcenie średnie techniczne (elektryka, elektronika),
  • doświadczenie w przemyśle automotive lub elektronice samochodowej mile widziane,
  • doświadczenie w pracy z systemem CAD 2D,
  • dobra znajomość języka angielskiego, znajomość innego języka będzie dodatkowym atutem,
  • gotowość relokacji doKopřivnice (Republika Czeska),
  • gotowość do nauki języka czeskiego,
  • zorientowanie na klienta, wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne,
  • umiejętność pracy w międzynarodowym zespole w organizacji o strukturze macierzowej,
  • prawo jazdy.

Obowiązki:

  • współpraca z europejskim zespołem R&D w obszarze projektowania wiązek kabli dla branży automotive,
  • prowadzenie dokumentacji technicznej,
  • prezentowanie klientom nowych projektów,
  • utworzenie i obsługa linii telefonicznej dla polskich klientów w zakresie doradztwa posprzedażowego,
  • wyjazdy służbowe,
  • tworzenie raportów dla lidera zespołu, ścisła współpraca z europejskim działem R&D.

Nasz Klient oferuje:

  • pracę w międzynarodowym środowisku,
  • możliwość rozwoju zawodowego i zdobywanie kwalifikacji w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • dofinansowanie do nauki języków obcych.

Prosimy o przesłanie aplikacji (CV) wraz z podaniem numeru referencyjnego w temacie wiadomości na adres e-mail:

wroclaw@experumhr.pl

W swojej aplikacji proszę umieścić klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnych i przyszłych procesów rekrutacyjnych, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (tekst jedn.: Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)”. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami. Gwarantujemy pełną poufność zgłoszeń.

Adres do składaniaaplikacjiprzezstronęinternetową: http://experumhr.elevato.net/pl/rd-and-after-sales-technician,ja,1007

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here