Nie ważne w jakiej kategorii wiekowej jesteś – czy masz 18 lat, czy tez jesteś w wieku seniora… zajęcia przewidziane są dla każdej grupy wiekowej, zarówno dla kobiet, jak też i mężczyzn, dla służb mundurowych oraz dla cywili. Sposób prowadzenia zajęć oraz ich intensywność będzie uzależnione od danej grupy wiekowej, jej sprawności i możliwości motorycznych.

Zapraszamy  na profesjonalne treningi dla osób dorosłych z  Mieszanych Sztuk Walk, opartych na wybranych i skutecznych technikach różnych styli walk jak – Karate, Aikido, Thai Boxingu, Jiu Jitsu, Modern Combatu, Krav Magi, czy  też Systema…

Treningi są  ukierunkowane niemal dla każdego, kto chciałby nauczyć się podstawowych elementów samoobrony, jednak ze szczególnym ukierunkowaniem na wszelkie służby. Na treningach będą także nauczane aspekty zachowania się w sytuacjach kryzysowych, stresowych i ekstremalnych, opanowania stanów lękowych, czy też podjęcia prób negocjacji, jak odeprzeć atak prostymi i skutecznymi  technikami samoobrony, w jaki sposób podjąć  dalszą walkę, walki z jednym i z wieloma przeciwnikami. Dzięki tym treningom poprawisz swoją sprawność i aktywność fizyczną.

Docelowo ćwiczący będą podzieleni na dwie grupy, w zależności od ich możliwości,  motoryki i oczekiwań.

SEKCJA SAMOOBRONY – znajdą się w niej osoby, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę ze sztukami walk, o mniejszym obciążaniu fizycznym, ćwiczenia dostosowane do ich wieku i  możliwości motorycznych. Ćwiczenia ogólnorozwojowe w celu podtrzymania kompensacji i sprawności. Oczywiście w tym wszystkim głównym tematem będą zajęcia z  wybranych technik Samoobrony.

SEKCJA COMBAT – znajdą się w niej osoby, które mają już pewne doświadczenia w sztukach walki, na poziomie średniozaawansowanym. Treningi bardzo intensywne, wytrzymałościowe, w zdecydowanej przewadze różnych sparingów,  walk  w różnych systemach i formułach, a także nauki technik obezwładniania, obalania, rzutów, miotów, podcięć i wycięć, różnego rodzaju dźwigni, działania indywidulnego i w parze, w stójce i w parterze. Uwaga !!!  Nie wszystkie tematy zajęć będą dostępne dla całej grupy.  Organizator zapewnia sobie pewne zastrzeżenia, gdyż niektóre  tematy z zakresu taktyki i technik interwencji są dostępne tylko i wyłącznie dla osób ze służb mundurowych i jest to podyktowane ich poufnością.

Gwarantujemy wykwalifikowaną i doświadczoną kadrę szkoleniową, egzaminatorską,  posiadającą stosowne uprawnienia, licencję, posiadającą duże doświadczenie zawodnicze, startowe, o znacznym dorobku sportowym, posiadającą klasę mistrzowską w sporcie i dużym doświadczeniu w służbach.

Ponadto gwarantujemy możliwość podniesienia swojego poziomu wyszkolenia, poddania się weryfikacji i egzaminom na pasy, udział w galach i zawodach sportowych, sparingach  i walkach na macie, w ringu, na profesjonalnym sprzęcie. Mamy do dyspozycji dwie maty, sale z lustrami, różne worki, gruszki, platformy, tarcze, łapy, rękawice, pałki i atrapy broni.

Treningi odbywają się  dwa razy w tygodniu – w poniedziałki i w środy w godz. 19:30 -21:00, w Centrum Szkoleniowym KS Samuraj Lubań  przy Gimnazjum Publicznym w Pisarzowicach.

Możliwość zapisu przez cały rok podczas zajęć, a także e-mailem: samuraj.jaworski@wp.pl lub telefonicznie

600 911 357.

Komentarze