Wieczór panieński to ostatnia zabawa, którą przyszła Panna Młoda spędza jako niezamężna ze swoimi przyjaciółkami. Ma on kilka stałych punktów programu: szampańską zabawę, nietypowe atrakcje i wyróżniające stroje uczestniczek. Aktualnie wieczory panieńskie wprawiające Pannę Młodą w zakłopotanie odchodzą już do lamusa, wiele kobiet nie życzy sobie takich atrakcji.

Panna Młoda zazwyczaj ma na głowie wiele obowiązków szczególnie, że do wyjątkowego dnia pozostaje tydzień lub dwa. Jest zestresowana i zabiegana, coraz częściej więc druhny szukają bardziej wyszukanej alternatywy dla tradycyjnego wyjścia do klubu, pozwalającej się odprężyć. Organizacja wieczoru panieńskiego to nie lada wyzwanie. Bardzo trudne jest zaplanowanie imprezy by uniknąć chaosu i zapewnić uczestniczkom niezapomniane wrażenia, które nie pozwolą na nudę i dostarczą wszystkim świetną zabawę. Przede wszystkim należy zadbać o ciekawe atrakcje – możliwości jest wiele. Oto kilka przykładów:

Party bus

Party bus na wieczór panieński to oryginalny, sześcioosobowy samochód rodem z lat 70-tych, którym można przeżyć szaloną przejażdżkę w stylu hippie. Wynajęty kierowca zawiezie w wybrane miejsce, oprócz tego do dyspozycji jest sprzęt Hi-Fi, z którego będą wybrzmiewać ulubione hity.

Escape room

Escape room jest kreatywną zabawą, w której uczestnicy są zamykani w pokoju, z którego muszą się wydostać rozwiązując szereg zagadek. Mają na to godzinę. Z zabawą wiąże się ciekawy scenariusz i dopasowany do niego wystrój wnętrza, dzięki czemu można wczuć się w rolę i uaktywnić zmysły. To świetna okazja dla przyjaciółek, aby wspólnie przeżyć łamigłówkową przygodę.

Taneczny wieczór

Taneczny wieczór panieński to lekcja w szkole tańca dla uczestniczek imprezy. Instruktor uczy kilku podstawowych kroków i figur tanecznych, które można wykorzystać podczas dalszej zabawy. Taki prezent to okazja do wspólnej rozrywki i szansa na zdobycie nowych umiejętności.

Sesja zdjęciowa

Doskonałym sposobem na spędzenie wspólnie czasu, stanowiącym jednocześnie prezent dla przyszłej Panny Młodej będzie profesjonalna sesja zdjęciowa. Ostatnio niezwykle popularne są także sesje przebierane, stylizowane w ramach pewnej tematyki. Profesjonalna sesja zdjęciowa to prezent dla każdej kobiety, która od czasu do czasu chciałaby poczuć się jak gwiazda. Pozowanie do zdjęć to świetna zabawa, dzięki której przyszła Panna Młoda poczuje się pewną siebie kobietą, a piękne fotografie będą dla niej wspaniałą pamiątką. Odważniejszej dziewczynie można podarować voucher na sesję zdjęciową, której efektem są zmysłowe akty artystyczne. Obdarowana będzie miała okazje, by dostrzec i podziwiać swoje wdzięki, a przecież nic tak nie poprawia samopoczucia kobiety jak świadomość piękna swojego ciała.

Zabieg bankietowy

Zabieg bankietowy będzie świetnym prezentem, który przyszła Panna Młoda może wykorzystać przed ślubem. Odżywczy rytuał dla twarzy, szyi i dekoltu daje efekt liftingu, nawilża i rozświetla skórę, dzięki czemu wygląda ona zdrowiej i młodziej. Taki zastrzyk piękna z pewnością sprawdzi się jako przygotowanie do tego wyjątkowego dnia.

Nauka makijażu

Nauka makijażu to cenna lekcja dla każdej kobiety. Dzięki poradom ekspertki przyszła Panna Młoda dowie się jakie kolory i kosmetyki będą odpowiednie dla jej typu urody oraz jak umiejętnie podkreślić swoje naturalne piękno. To prezent, dzięki któremu obdarowana wzmocni swoją pewność siebie i poczucie kobiecości.

Chociaż zorganizowanie wieczoru panieńskiego wiąże się zazwyczaj z kilkoma tygodniami żmudnych przygotowań, żadna druhna nie wyobraża sobie, że mogłoby go zabraknąć. Stał się stałym elementem, bez którego nie można wyobrazić sobie przygotowań ślubnych. Zwłaszcza, że koszty tego typu rozrywek okazują się niezbyt wysokie przy uczestnictwie kilku lub kilkunastu osób. Ostatnio obserwujemy, że Panie coraz częściej wybierają spokojniejsze formy spędzenia czasu, zależy im przede wszystkim na dobrej zabawie, rzadziej już na imprezie. – komentuje Anna Wais z serwisu Prezentmarzeń.

Każdy prezent powinien być przemyślany i jak najlepiej pasować do charakteru oraz upodobań obdarowanej osoby. Jeśli wybór formy spędzenia wieczoru jest zbyt trudny, dobrym rozwiązaniem będzie podarowanie przyszłej Pannie Młodej zestawu prezentowego, z którego będzie mogła wybrać sobie jedną, wymarzoną atrakcję. Oryginalny i gwarantujący pozytywne emocje prezent znakomicie uświetni szalony wieczór panieński.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here