Studenci Karkonoskiej Państwowej Szkoły Wyższej, Uniwersytetu Ekonomicznego i Politechniki Wrocławskiej zapraszają do wspólnego świętowania na Błoniach Jeleniogórskich. Tegorocznym hasłem przewodnim Juwenaliów jest: święto kolorów.

18 maja- czwartek 

start godzina: 18:00

O godzinie 14:30 kolorowy studencki pochód  wyruszy spod siedziby JCK przy ulicy 1 Maja i przejdzie na Plac Ratuszowy by otrzymać od prezydenta klucze do miasta. Następnie przejdzie na Błonia Jeleniogórskie.

Pierwszy dzień Wielkich Jeleniogórskich Juwenaliów to Święto Kolorów i Jeleniogórska Scena Klubowa. O GODZINIE 18:00 rozpoczynamy oficjalnie świętowanie. Następnie na scenie zaprezentuje się zwycięzca znanego programu telewizyjnego- zespół Sachiel. A chłopaki z zespołu ŁOBUZY sprawdzą czy jeleniogórskie dziewczyny czują w nich piniądz. A to dopiero rozgrzewka. W rytmach muzyki dance dalszą część wieczoru poprowadzi Maciek Wowk z DMC Party oraz DJ Insane z Manieczki Team.

19 maja – piątek

start godzina: 18:00

Drugi dzień Wielkich Jeleniogórskich Juwenaliów to topowi artyści hip-hopowej sceny muzycznej. Pierwszą gwiazdą wieczoru będzie W.E.N.A. Tuż po nim Łukasz Małkiewicz znany szerszej publiczności jako MAŁPA. A na finał autor takich hitów jak „Betonowe lasy mokną” czy „Chcę ci dać” czyli donGURALesko.

Dzięki współpracy z Jeleniogórskim Centrum Kultury przedłużamy imprezę na Błoniach Jeleniogórskich. I w sobotę 20 maja bawimy się podczas finału Jeleniogórskiej Ligi Rocka.

20 maja- sobota

start godzina: 16:30

Na scenie zaprezentują się wyłonione w przesłuchaniach cztery konkursowe zespoły: ATME, FOLYA, JOHN REVOLTA i OMNI M0D0. Gościnnie zagrają The Dunwich Horror & Joker z Niemiec. Gwiazdą wieczoru będzie doskonale wszystkim znany zespół BIG CYC.

Wielkie Jeleniogórskie Juwenalia to nie tylko koncerty na Błoniach. To także szereg imprez. I tak na początek  15 maja odbędą się Wielkie Jeleniogórskie Planszówki w Klubie Kwadrat. Imprezy towarzyszące zakończy Wielka Jeleniogórska Gra miejska 17 maja. Nie zabraknie także Juwenaliobusu czy wspólnego grillowania.

PARTNERAMI TEGOROCZNYCH WIELKICH JELENIOGÓRSKICH JUWENALIÓW SĄ: TAURON DYSTRYBUCJA, CODE TWO I MIASTO JELENIA GÓRA.

AUTOR: Gabriela Stefanowicz, strimeo.tv

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here