1. XIV KOLEJKA A KLASY
    OLSZYNA 2 – 1 TKKF KWISA ŚWIERADÓW (1:1).
    O KROK OD REMISU
    Podopieczni trenera Cabały w meczu rozpoczynającym rundę wiosenną przegrywają z Olsza Olszyna 1:2. Tak jak przewidywałem ten mecz nie należał do łatwych z racji trudnego terenu i samego boiska na którym przyszło się mierzyć obu ekipom. Trzeba było zaryzykować i podjąć otwartą walkę z trudnym rywalem. Tak też ten mecz wyglądał. Gospodarze jako pierwsi uzyskują prowadzenie w 9 minucie bramkę na 1:0 dla Olszy zdobywa Modzelewski. Kwisa zdołała wyrównać stan meczu na 1:1. Bramkę dla naszego zespołu zdobywa z rzutu karnego w 30 minucie Ostrejko. I taki stan utrzymuje się już do przerwy. Po zmianie stron do głosu znów dochodzą gospodarze w 51 minucie bramkę na 2:1 zdobywa Kossowski. Choć sam wynik spotkania był jeszcze sprawa otwartą i można było się pokusić o gola wyrównującego a były ku temu okazje stan rywalizacji do końcowego gwizdka się nie zmienia. Pozostaje mały nie dosyt po tym spotkaniu. Mecz zupełnie inaczej by się potoczył gdyby nasz zespół wykorzystał to co miał z przebiegu całej rywalizacji. Mogliśmy wywieść punkt który był w zasięgu zabrakło jednak szczęścia. Mimo porażki należy podziękować chłopakom za walkę i oddanie serducha na boisku. Walka z takim zespołem na jego trudnym terenie wymagała jednak poświęcenia. Dziękujemy.
    Ten mecz już za nami. Kolejny wyjazdowy już za tydzień w Niedzielę
    ( 02.04) Podopieczni trenera Cabały zmierza się z autsajderem ligi Fatmą Pobiedna. Mecz zostanie rozegrany o godzinie 15.00 Serdecznie