Kochani,
z ogromną przyjemnością chciałabym Was poinformować, że podjęłam decyzję o swoim kandydowaniu do Rady Powiatu Lubańskiego.
❣️ Długo się zastanawiałam, czy podjąć się tego zadania, bo jak mnie znacie, to wiecie, że jak się w coś angażuję, to albo na poważnie, albo nie angażuję się wcale. Zdaję sobie sprawę, że to kolejne wyzwanie, ale będzie to dla mnie ogromny zaszczyt, jeśli w wyborach samorządowych 7 kwietnia br. zadecydujecie Państwo, że chcecie abym to ja reprezentowała nasze miasto w Radzie Powiatu.
❣️ Uważam, że nasz powiat lubański ma ogromny potencjał – ze względu na swoje położenie, różnorodne walory turystyczne i przyrodnicze, ale przede wszystkim ze względu na ludzi, którzy tutaj mieszkają. W związku z tym przede wszystkich chciałabym, aby nasz powiat „zintegrować”, aby stał się spójną całością mimo swej różnorodności. Chciałabym, aby mieszkańcy powiatu poznali się wzajemnie, abyśmy się wspólnie promowali i chwalili tym, co mamy. Abyśmy się spotkali, aby nawiązać współpracę między instytucjami, placówkami oświatowymi, instytucjami kultury, stowarzyszeniami, gminami.
❣️ Naprawdę jestem ogromnie dumna, że mieszkam w tym pięknym zakątku naszego kraju i uważam, że dzięki swojemu doświadczeniu, chęci pracy oraz miłości do ludzi mogę wnieść coś dobrego do Rady Powiatu Lubańskiego.
🔷 Tym z Państwa, którzy mnie nie znają chciałbym się troszkę przedstawić i powiedzieć dwa słowa o tym, co będzie dla mnie ważne w pracy, jeśli dostanę się do Rady Powiatu
🔹 O mnie:
Nazywam się Dorota Marek, mam 52 lata i mieszkam w Świeradowie-Zdroju. Jestem szczęśliwą żoną oraz dumną mamą dwóch dorosłych córek – Kingi i Patrycji. Życie rodzinne jest dla mnie najwyższą wartością, ale jestem przy tym również kobietą czynną zawodowo oraz aktywną społecznie. Ponad 25 lat pracowałam w Urzędzie Miasta w Świeradowie-Zdroju, zajmując się kulturą i promocją miasta oraz regionu. Od 5 lat pełnię funkcję Dyrektora prężnie działającego na rzecz całego regionu Miejskiego Centrum Kultury, Aktywności i Promocji Gminy „Stacji Kultury” w Świeradowie-Zdroju. Ponadto – jako społeczniczka – zawsze chętnie angażuję się we wszelkiego rodzaju oddolne inicjatywy oraz akcje charytatywne na rzecz dzieci, młodzieży i dorosłych, gdy tylko wiem, że mogę pomóc.
🔹Mój program:
Uważam, że nasz powiat ma ogromny potencjał jako region turystyczny. Należy jednak podjąć działania w celu jego rozwoju i promocji – jako doskonałego miejsca do zwiedzania, wypoczynku i rekreacji. Można to zrobić m.in. poprzez:
– pozyskiwanie środków zewnętrznych na infrastrukturę i działania prospołeczne,
– integrację podmiotów i instytucji zajmujących się turystyką i rekreacją,
– wspólną promocję,
– rozwój bazy agroturystycznej,
– pozyskiwanie inwestorów krajowych i zagranicznych,
– poprawę infrastruktury drogowej.
Mam pomysły na realizację zadań i rozwiązanie problemów, które wymieniłam powyżej i to nimi chciałabym się głównie zająć.
❤️Szanowni Państwo,
kandyduję do Rady Powiatu i proszę o Państwa poparcie, gdyż jestem przekonana, że aktywne włączenie się w prace Samorządu jest najlepszą drogą do poprawy warunków życia nas wszystkich. Ze swojej strony obiecuję, że będę rzetelnie i godnie reprezentowała interesy naszych mieszkańców w Powiecie.
Licząc na Państwa poparcie – Dorota Marek ❤️
 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here