Kobiece Twarze i IV Finał Plebiscytu

Czwarty raz będziemy świętować kobiecą przedsiębiorczość na Gali Plebiscytu „Kobiece Twarze – Women’s Faces”, która już 11 grudnia w dolnoślaskim Zamku Książ.

Czy można mówić o kobiecej przedsiębiorczości? Biznes, zarządzanie oczywiście nie są wprost zależne od płci, ale od umiejętności, doświadczeń tych, którzy je realizują. Jednak nadal, a potwierdzają to statystyki i badania, nie możemy mówić o równości płci w biznesie, gospodarce czy nawet w życiu społecznym. Dlatego organizujemy już czwarty raz Plebiscyt Kobiece Twarze.

Ma on na celu przykładami przedsiębiorczyń, dyrektorek, prezesek, managerek zachęcać do podejmowania działań, realizacji celów, które mogą wydawać się trudne do osiągnięcia, a jak okazuje się, są realne – mówi Aldona Ziółkowska-Bielewicz, inicjatorka i organizatorka Kobiecych Twarzy.

Co planujemy z okazji IV edycji Plebiscytu? Gala, jak zwykle, w Zamku Książ. W poniedziałek, 11 grudnia zaczynamy o godzinie 19.00. Poznamy laureatki i laureatów Plebiscytu w kategoriach: Debiutantka, Profesjonalistka, Osobowość, Firma, Produkt/usługa dla kobiet.

O tym kto otrzyma statuetkę, decyduje kapituła, w skład której wchodzą m.in. Barbara Kaśnikowska, prof. Alicja Chybicka, Piotr Freyberg, czy Lidia Geringer de Oedenberg.

Uroczysty finał to także rozmowa: na temat zmieniającej się roli kobiet w kontekście społecznym, obyczajowym i kulturowym; o tym jaki kierunek rozwoju obierze kobieca aktywność i jaka jest sytuacja Polek w porównaniu z Europejkami.

Nie może zabraknąć na takim wydarzeniu muzyki. Usłyszymy najpiękniejsze pieśni neapolitańskie w wykonaniu Rafała Żurakowskiego (tenor) w akompaniamencie Wiktora Szymajdy (fortepian) – muzyków światowej sławy.

Więcej informacji o Plebiscycie i Gali Kobiece Twarze na stronie www.kobiecetwarze.pl

lub Fb Kobiece Twarze.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here