Nowa scena w Cynamonowym Słoniu.

W Świeradowie mamy stoki narciarskie, trasy rowerowe, baseny, sauny, brakuje nam ambitnych projektów muzycznych.W tym celu w naszej restauracji postanowiliśmy postawić scenkę muzyczną i zapraszać znanych i mniej znanych artystów.

Czy tylko muzyka?

Nie, zapraszamy artystów sztuk wszelakich, aby się pokazywali u nas. Chcemy organizować w lecie warsztaty artystyczne i przedstawienia.

Jak nam pójdzie?

Dużo zależy od WAS! Prosimy śledzić naszą stronę na Facebook, a my będziemy przedstawiać nasze plany. Zaczynamy od Grupy GONSOFUS – kto widział ten wie – świetni muzycy i potrafią porwać! Muzyka Reggae, DUB – z niezapomnianym z wczoraj utworem WARSAW… Tak, bardzo nam się to podobało i zobaczymy ich jeszcze wielokrotnie w przyszłości.

Byliśmy w Cynamonowym Słoniu i na samym wstępie wita nas wspaniały klimaty muzyczny, wewnątrz jest jak najbardziej klubowo co nadaje słonikowi klimat którego raczej nie spotkaliśmy w Świeradowie – bardzo Nas cieszy, że właściciele kierują się rozrywką muzyczną której tak bardzo brakuje w naszym mieście.

BRAVO

redakcja.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here