Gala Izerska w Mirsku ma swój niepowtarzalny klimat. Występy zespołów folklorystycznych, konkurs rękodzieła, degustacja potraw to wypracowane przez lata stałe elementy święta mieszkańców gminy Mirsk. Gala Izerska to także koncerty gwiazd.
Organizatorzy XIX Gali Izerskiej w Mirsku starali się dotrzeć do gustów wszystkich pokoleń. W tym roku oprócz folkloru na scenie wystąpią gwiazdy disco polo, rapu, hip-hopu i popu.

W sobotę, 22 lipca 2017 będziemy mogli posłuchać:

KRIST VAN D. (muzyka klubowa, house)
Artysta tworzy muzykę elektroniczną, w swojej pracy eksperymentuje z mieszankami różnych stylów. Do najbardziej znanych kompozycji należą: wydana rok po debiucie EK-ka „Nothing” oraz wspólne nagrania z innymi wykonawcami: „Waiting For Love” z Gosia Andrzejewicz, „Liquid Love” z Iguaną, „You Are The One” – powstały w 10 różnych stylach muzycznych, wykonywanych przez czołówkę artystów polskiej sceny klubowej, czy „Be Without You” z Patricią Kazadi aka Trish.

QUEBONAFIDE (I liga rap, hip-hop) 
Raper na scenie obecny jest od 2008 roku. Do pierwszej ligi wszedł dzięki wydanemu w 2013 roku mixtapowi zatytułowanemu „Eklektyka”. W tym samym roku, wraz z raperem Eripe, wydał on krążek zatytułowany „Płyta roku”. W 2015 nastąpiła premiera materiału Queby: płyty „Ezoteryka”. .

MONIKA LEWCZUK z zespołem
Piosenkarka, autorka tekstów, kompozytorka i była modelka – I Wicemiss Polski oraz I Wicemiss Globe International. Wokalistka początek swojej kariery zawdzięcza programowi The Voice of Poland. Na swoim koncie ma już pierwsze szczyty list przebojów dzięki singlom „#Tam tam”, „Zabiorę cię stąd” czy „Ty i Ja”. Wydała swój pierwszy album studyjny oraz wystąpiła gościnnie z hiszpańskim artystą Alvaro Solerem w utworze „Libre”.

Sobotni wieczór zakończy muzyczne radio party.

 

W niedzielę, 23 lipca 2017 po obszernym bloku folklorystycznym na mirskiej scenie będziemy mogli posłuchać:

AVANGARDE (polo-dance)
Zespół wystąpił podczas tegorocznych Kwisonaliów. Tworzący zespół Artur Pawłowski i Arkadiusz Jasionowicz grają muzykę disco polo. Ich najbardziej znane hity to m.in.: “Nad nami” “Dziewczyna z albumu”, „Najlepiej jak się da” czy “Szczęśliwi”.

Gwiazdą niedzielnego wieczoru będzie NATALIA SZROEDER 
Natalia Szroeder to wokalistka młodego pokolenia. Tworzyła między innymi wspólnie z Liberem. Jej największe hity to single „Lustra” oraz „Nie pytaj jak”. Natalia wygrała także polsatowskie show „Taniec z Gwiazdami”.

 

źródło: lwowecki.info

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here