Wystartowała kolejna edycja konkursu na „Najpiękniejsze iluminacje świąteczne” w Świeradowie-Zdroju. W organizowanym przez Stację Kultury współzawodnictwie wyłonione zostaną najpiękniej oświetlona posesja prywatna oraz balkon w budownictwie wielomieszkaniowym.

 

W szranki o tytuły i w tym roku wyłącznie dwie nagrody główne, stanąć mogą osoby indywidualne zamieszkałe na terenie Świeradowa-Zdroju – wystarczy sfotografować swój dom, ogród bądź balkon w budownictwie wielomieszkaniowym, przystrojone światłami, stroikami, bombkami, czy innymi ozdobami dodającymi im blasku. By zawalczyć o atrakcyjne nagrody wystarczy przesłać ww. zdjęcia wraz z wypełnionym i podpisanym formularzem zgłoszeniowym (do pobrania poniżej) na adres e-mail:   it@swieradowzdroj.pl w nieprzekraczalnym terminie do 31 grudnia 2021 r., do godz. 12.00.

Stacja Kultury powoła komisję konkursową, która na podstawie zdjęć i przeglądu zgłoszonych miejsc, zadecyduje o przyznaniu nagród – o wynikach poinformujemy do 8 stycznia 2022 r.

Prosimy o zapoznanie się z Regulaminem konkursu – do pobrania poniżej:

 

Dodatkowych informacji o konkursie udziela:
Beata Rosicka – Koordynator ds. Kreowania Wydarzeń Sportowych, Rekreacyjnych, Promocji i Administracji
tel. 75 619 98 79 | 75 713 64 82

 

 

S.K.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here