Już 16 grudnia oficjalnie premiera książki Joanny Krajewskiej ze Stacji Kultury. Możesz ją nabyć już teraz jako przedsprzedaż.

Wydawnictwo: AD-REM

Sensacja, thriller, kryminał
Liczba stron: 464
Data wydania: 15.12.2020
Cena: 55,00 zł

Ten, którego imienia lepiej nie wymawiać, zwłaszcza w języku Goethego i Manna, powrócił na Dolny Śląsk. Niemieckiego Rübezahla, a polskiego Rzepióra, możemy spotkać na kartach debiutanckiej powieści Joanny Krajewskiej „Niesamowite przypadki. Tajemnice Gór Ryfejskich”. Skradziony artefakt o potężnej mocy, niepokojące zjawiska atmosferyczne i niewyjaśnione zaginięcia. Demonolodzy ostrzegają: tego lata do uzdrowiska Świeradów-Zdrój przybyli nie tylko kuracjusze.

„Krajewska przemyca na kartach książki fragmenty karkonoskich legend. Można śmiało założyć, że spędziła w bibliotece jeszcze więcej czasu niż jej bohaterka (wszak musimy Klarze wybaczyć, miała co innego na głowie). W powieści nie brakuje także komizmu i błyskotliwych dialogów. Gdy na scenę wkracza Damian Bugaj, natychmiast kradnie całą uwagę czytelnika ciętymi ripostami i, iście diabelskim, poczuciem humoru…”
Elżbieta Tomporowska (krytyczka literacka)

Przeczytaj całą recenzję tutaj

joanna krajewska

Joanna Krajewska

Absolwentka polonistyki na Uniwersytecie Gdańskim (teoretyczka literatury i językoznawczyni), publicystka, dziennikarka i PR-owiec. Zawodowo związana m.in. z Wirtualną Polską, Twoją Gazetą Trójmiasto, Gdańską Organizacją Turystyczną i agencją reklamową Club PR&Marketing. Obecnie pracownica MCKAiPG „Stacja Kultury” w Świeradowie-Zdroju.
Po babce odziedziczyła zamiłowanie do fotografii. Kocha góry, legendy miejskie i wiejskie, teorię literatury, miasteczka uzdrowiskowe, podróże, koty, rower szosowy, dobre jedzenie, zimną wodę oraz… męża, rodziców i brata.

Swoje miejsce we wszechświecie prezentuje na instagramowym profilu: www.instagram.com/niesamowiteprzypadki

seperator

* Wymagane

JAK KUPIĆ – formularz

Kupując tę książkę w sprzedaży wysyłkowej Małego Domku, wspierasz zabytkowy Czarci Młyn w Czerniawie-Zdroju, który z powodu zamknięcia związanego z epidemią Covid-19, nie ma możliwości sprzedawania biletów na zwiedzanie obiektu.

Pobierz DARMOWĄ mapkę Karkonoszy i Gór Izerskich – „TROPAMI NIESAMOWITYCH PRZYPADKÓW” – TUTAJ!

Rzut oka na to, gdzie rozgrywa się akcja…

Fot. Joanna Krajewska

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here