Jak udowodnili policjanci z Mirska przed policjantem nic się nie ukryje. Przekonali się o tym zatrzymani mieszkańcy Świeradowa Zdroju.

Policjanci posterunku Policji w Mirsku w trakcie wykonywania czynności związanych z kradzieżą kostki brukowej na szkodę gminy Mirsk dotarli do informacji gdzie skradziona kostka może się znajdować. Po udaniu się do miejscowości Świeradów Zdrój policjanci potwierdzili informację. Na jednej z posesji zauważyli świeżo wyłożony podjazd z kostki podobnej do skradzionej w Mirsku. Celem potwierdzenia informacji postanowili przesłuchać właścicieli posesji. W domu znajdował się mężczyzna i kobieta którzy na widok policjantów opóźniali otwarcie drzwi do domu. W momencie wejścia policjantów do mieszkania para bardzo nerwowo zaczęła się zachowywać. Policjanci postanowili przeszukać mieszkanie tym bardziej, że potwierdzili, iż kostka która widnieje na posesji pochodzi z kradzieży w Mirsku.

Uwagę policjantów przykuła torba proszku oraz porozrzucane rzeczy w łazience. Gdy w pewnym momencie jeden z policjantów zajrzał do środka proszku zauważył kryształki. Podejrzewając, iż w środku znajdują się narkotyki policjanci postanowili przesiać proszek. Jak się okazało podejrzenia policjanta była trafne. Para widząc policjantów wsypała posiadaną metamfetaminę do proszku licząc, iż policjanci jej nie odnajdą.
Po przesianiu proszku policjanci odzyskali narkotyki z których można uzyskać 69 porcji narkotyków. Para została zatrzymana, 44 letni mieszkaniec Świeradowa Zdroju oraz jego 35 letnia żona trafili do policyjnego aresztu. Z uwagi na popełnienie przestępstwa sprawa zostanie przekazana do Sądu Rejonowego w Lwówku Śląskim

film

/mk

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here