Już jest terminarz rozgrywek grupy II A klasy OZPN Jelenia Góra.
Runda wiosenna Sezonu 2017/2018
14 kolejka 24/25.03.2018
Piast Zawidów – Kwisa Świeradów Zdrój
Czarni Lwówek Śląski – Fatma Pobiedna
WKS Żarki Średnie – Chmielanka Chmieleń
Włókniarz Leśna – LZS Kościelnik
Pogoń Markocice – Skalnik Rębiszów
Błękitni Studniska Dolne – Iskra Łagów (k. Zgorzelca)
Olsza Olszyna Lubańska – Zryw Bratków
Kolejka 15
Czarni Lwówek Śląski – Kwisa Świeradów Zdrój
Piast Zawidów – Olsza Olszyna Lubańska
Zryw Bratków – Błękitni Studniska Dolne
Iskra Łagów (k. Zgorzelca) – Pogoń Markocice
Skalnik Rębiszów – Włókniarz Leśna
LZS Kościelnik – WKS Żarki Średnie
Chmielanka Chmieleń – Fatma Pobiedna
Kolejka 16
Czarni Lwówek Śląski – Chmielanka Chmieleń
Fatma Pobiedna – LZS Kościelnik
WKS Żarki Średnie – Skalnik Rębiszów
Włókniarz Leśna – Iskra Łagów (k. Zgorzelca)
Pogoń Markocice – Zryw Bratków
Błękitni Studniska Dolne – Piast Zawidów
Olsza Olszyna Lubańska – Kwisa Świeradów Zdrój
Kolejka 17
Olsza Olszyna Lubańska – Czarni Lwówek Śląski
Kwisa Świeradów Zdrój – Błękitni Studniska Dolne
Piast Zawidów – Pogoń Markocice
Zryw Bratków – Włókniarz Leśna
Iskra Łagów (k. Zgorzelca) – WKS Żarki Średnie
Skalnik Rębiszów – Fatma Pobiedna
LZS Kościelnik – Chmielanka Chmieleń
Kolejka 18
Czarni Lwówek Śląski – LZS Kościelnik
Chmielanka Chmieleń – Skalnik Rębiszów
Fatma Pobiedna – Iskra Łagów (k. Zgorzelca)
WKS Żarki Średnie – Zryw Bratków
Włókniarz Leśna – Piast Zawidów
Pogoń Markocice – Kwisa Świeradów Zdrój
Błękitni Studniska Dolne – Olsza Olszyna Lubańska
Kolejka 19
Błękitni Studniska Dolne – Czarni Lwówek Śląski
Olsza Olszyna Lubańska – Pogoń Markocice
Kwisa Świeradów Zdrój – Włókniarz Leśna
Piast Zawidów – WKS Żarki Średnie
Zryw Bratków – Fatma Pobiedna
Iskra Łagów (k. Zgorzelca) – Chmielanka Chmieleń
Skalnik Rębiszów – LZS Kościelnik
Kolejka 20
Czarni Lwówek Śląski – Skalnik Rębiszów
LZS Kościelnik – Iskra Łagów (k. Zgorzelca)
Chmielanka Chmieleń – Zryw Bratków
Fatma Pobiedna – Piast Zawidów
WKS Żarki Średnie – Kwisa Świeradów Zdrój
Włókniarz Leśna – Olsza Olszyna Lubańska
Pogoń Markocice – Błękitni Studniska Dolne
Kolejka 21
Pogoń Markocice – Czarni Lwówek Śląski
Błękitni Studniska Dolne – Włókniarz Leśna
Olsza Olszyna Lubańska – WKS Żarki Średnie
Kwisa Świeradów Zdrój – Fatma Pobiedna
Piast Zawidów – Chmielanka Chmieleń
Zryw Bratków – LZS Kościelnik
Iskra Łagów (k. Zgorzelca) – Skalnik Rębiszów
Kolejka 22
Czarni Lwówek Śląski – Iskra Łagów (k. Zgorzelca)
Skalnik Rębiszów – Zryw Bratków
LZS Kościelnik – Piast Zawidów
Chmielanka Chmieleń – Kwisa Świeradów Zdrój
Fatma Pobiedna – Olsza Olszyna Lubańska
WKS Żarki Średnie – Błękitni Studniska Dolne
Włókniarz Leśna – Pogoń Markocice
Kolejka 23
Włókniarz Leśna – Czarni Lwówek Śląski
Pogoń Markocice – WKS Żarki Średnie
Błękitni Studniska Dolne – Fatma Pobiedna
Olsza Olszyna Lubańska – Chmielanka Chmieleń
Kwisa Świeradów Zdrój – LZS Kościelnik
Piast Zawidów – Skalnik Rębiszów
Zryw Bratków – Iskra Łagów (k. Zgorzelca)
Kolejka 24
Czarni Lwówek Śląski – Zryw Bratków
Iskra Łagów (k. Zgorzelca) – Piast Zawidów
Skalnik Rębiszów – Kwisa Świeradów Zdrój
LZS Kościelnik – Olsza Olszyna Lubańska
Chmielanka Chmieleń – Błękitni Studniska Dolne
Fatma Pobiedna – Pogoń Markocice
WKS Żarki Średnie – Włókniarz Leśna
Kolejka 25
WKS Żarki Średnie – Czarni Lwówek Śląski
Włókniarz Leśna – Fatma Pobiedna
Pogoń Markocice – Chmielanka Chmieleń
Błękitni Studniska Dolne – LZS Kościelnik
Olsza Olszyna Lubańska – Skalnik Rębiszów
Kwisa Świeradów Zdrój – Iskra Łagów (k. Zgorzelca)
Piast Zawidów – Zryw Bratków
Kolejka 26
Czarni Lwówek Śląski – Piast Zawidów
Zryw Bratków – Kwisa Świeradów Zdrój
Iskra Łagów (k. Zgorzelca) – Olsza Olszyna Lubańska
Skalnik Rębiszów – Błękitni Studniska Dolne
LZS Kościelnik – Pogoń Markocice
Chmielanka Chmieleń – Włókniarz Leśna
Fatma Pobiedna – WKS Żarki Średnie
Autor: Administrator Strony Internetowej TKKF Kwisa Świeradów -Zdrój.