XV KOLEJKA A KLASY TKKF Kwisa Świeradów 4 – 1 Fatma Pobiedna (1:1) Bramki dla naszego zespołu zdobyli Przybyło x2 Ostrejko, Rojek, Ciężka przeprawa Kwisy w Pobiednej. Derbowy pojedynek pomiędzy Kwisą Świeradów a Fatma Pobiedna od samego początku elektryzował. W takich spotkaniach nikt się nie oszczędza i walczy bark w bark o każdy centymetr boiska.Miał to być bardzo łatwy mecz teoretycznie. Obraz tego pojedynku okazał się zupełnie inny. Gospodarze postawili się na tyle skutecznie że do 30 minuty Kwisa nie potrafiła znaleźć sposobu na przeprowadzenie skutecznego ataku na bramkę. Szczęśliwie zakończyła się jedna z akcji podopiecznych trenera Cabały kiedy to zakotłowało się w polu karnym Fatmy okazję wykorzystał Ostrejko który umieścił piłkę w siatce. Czekaliśmy długo na przełamanie na skuteczny pomysł gry by doprowadzić wynik do przerwy ten plan legł w gruzach gospodarze swoją walką i determinacją udowodnili ze nie można ich lekceważyć czego efektem był gol wyrównujący tuż przed przerwą. Druga odsłona meczu to przewaga Kwisy gospodarze nie zagrali już tak skutecznie i nie bronili się za wszelka cenę co pozwoliło nam na przeprowadzanie skutecznych akcji czego zabrakło w pierwszej połowie wychodzimy na prowadzenie Bramkę na 2:1 zdobywa Rojek. W późniejszych minutach drugiej połowy obraz gry naszego zespołu się poprawił , dokładniejsze prowadzenie i rozgrywanie piłki pozwoliło nam jeszcze na poprawę bilansu bramkowego dwukrotnie do siatki trafia Przybyło. Zwycięstwo po bardzo ciężkim meczu z jednej strony cieszy a z drugiej daje do myślenia. Gra naszego zespołu nie była porywająca na tyle skuteczna bo błędów się nie ustrzegliśmy wnioski trzeba jednak wyciągnąć by w kolejnym meczu tych błędów było jak najmniej. Dla naszego zespołu te trzy punkty są bardzo ważne jak i kolejne by utrzymać się w czołówce ale to nie będzie łatwe jak wiemy. Okazja na kojne trzy punkty będzie już w następnym pojedynku na które serdecznie zapraszam Kwisa podejmować będzie u siebie Zryw Bratków . Mecz 09.04 (niedziela) Stadion Miejski godzina 12.00. Serdecznie zapraszamy.