U Zuzi po urodzeniu zostało stwierdzone porażenie mózgowe. Od najmłodszych lat była długo rehabilitowana w ośrodkach dla dzieci. Udało nam się wyprowadzić Zuzię na prostą.

Jednak został jeden znaczący dla jej rozwoju aspekt. Od 6 roku życia ma stwierdzony niedobór wagi i wzrostu. Żadna dieta i posiłki nie były w stanie poprawić tej przypadłości i sprawić, aby Zuzia rosła jak rówieśnicy. Jesteśmy pod stałą opieką neurologa dziecięcego i endokrynologa. Dostaliśmy jedyne rozwiązanie, aby pomóc Zuzi w prawidłowym rozwoju. Lekarze zalecili hormon wzrostu, który musimy kupić prywatnie. 2 lata temu po badaniu przysadki mózgowej nie zostaliśmy zakwalifikowani do leczenia na NFZ.

Zabrakło nam 0,05% 🙁

Promile … a dla nas to tak wiele.

Nie załapaliśmy się na leczenie z funduszu, dlatego chcemy prosić o pomoc tutaj. Koszt kuracji 3 miesięcznej to 6000 zl. Dla nas to niewykonalna kwota na leczenie. Do tej pory próbujemy się uporać z długami, jakie wzięliśmy na leczenie Zuzi 13 lat temu.

Dlatego prosimy naszych znajomych, przyjaciół, rodzinę, koleżanki i kolegów Zuzi, ludzi dobrej woli, aby dołożyli cegiełkę do leczenia naszej córki. Niech Zuzia spelni swoje marzenie i poczuje się jak inni rówieśnicy. Wielokrotnie dokuczano jej i wytykano z powodu niskiego wzrostu i niedowagi. Sprawmy, aby Zuzia wygląda i czuła się jak prawdziwa 14- latka.

BARDZO PROSIMY O WSPARCIE.

RODZICE I ZUZIA

https://zrzutka.pl/3mzgmy

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here