Bramki dla Kwisy zdobyli: Jabłonowski, Ostrejko, Ozga.
W ostatnim meczu kontrolnym, podopieczni trenera Cabały przegrywają, ze Stellą Lubomierz 3:6 Przebieg spotkania zdecydowanie, pod dyktando Stelli. W pierwszych 45 minutach spotkania podopieczni, trenera Malarowskiego od samego początku narzucili, bardzo szybki styl gry, stworzyli sobie kilka dogodnych sytuacji, do strzelenia bramki co tez udało im się wykorzystać w pierwszych 30 minutach pierwszej połowy. Nasz zespół pozostawiał rywalom sporo miejsca na boisku, piłkarze Stelli mogli swobodnie rozgrywać, piłkę i bardzo szybko przedostawali się pod nasze pole karne, obijając nasza bramkę kilkakrotnie, wynik mógł być tym samym wyższy. Pierwsza połowa kończy się wynikiem 4:0 W drugiej odsłonie, nasz zespół nawiązał walkę z rywalem, zdecydowanie poprawił styl gry, mądrze rozgrywał, szanował piłkę i dochodził do głosu, nie broniliśmy się tak jak, to miało miejsce w pierwszej połowie, podopieczni trenera Malarowskiego, troszkę zwolnili nie atakowali, już tak zaciekle. Nasz zespół natomiast w dalszej części, trwania drugiej połowy spotkania stworzył, sobie kilka dogodnych sytuacji, szanse na zdobycie bramki wykorzystali Ostrejko, Ozga oraz Jabłonowski. Udało się odrobić stratę i niewiele zabrakło do remisu,ostatni kwadrans należał jednak do naszych rywali, Stella podwyższa prowadzenie i nie oddaje, zwycięstwa już do samego końca. Mimo porażki tak wysokiej, nasz zespół, miał swoje leprze momenty, zdecydowanie gorzej wyglądało to w pierwszej odsłonie, nic nam nie wychodziło, za dużo strat i nie dokładności w każdym elemencie gry. Mimo tego dziękujemy zespołowi za podjecie walki z lepszym zdecydowanie przeciwnikiem, bo jak to mawiają jak grac to zdecydowanie z mocniejszymi rywalami. Pojedynki z Gryfem i Stella były tego, przykładem. Tak można podsumować ten etap przygotowań, Dalsza część przygotowań czeka nas na treningach. Te trzy spotkania jakie rozegraliśmy, pokazały nam co należy poprawić, nad jakimi elementami gry, należy pracować by dobrze rozpocząć rundę rewanżową. Jesteśmy dobrej, myśli że udanie wystartujemy na wiosnę, i dostarczymy kibicom, nie zapomnianych wrażeń i emocji.

TKKF Kwisa Świeradów – Zdrój 3 – 1 Lechia Piechowice
GKS Gryf Gryfów Śląski 2 – 1 TKKF Kwisa Świeradów- Zdrój.
Stella Lubomierz 6 – 3 TKKF Kwisa Świeradów – Zdrój

A start ligi już niebawem 25.03.2018 rozegramy pierwsze spotkanie w ramach XIV kolejki grupy II A klasy meczem wyjazdom z Piastem Zawidów. Wszystkich sympatyków Kwisy serdecznie zapraszam w imieniu, swoim jako Administratora Strony, Internetowej naszego Klubu, zawodnika, zarządu TKKF Kwisa, oraz całego zespołu, sztabu szkoleniowego, do kibicowania i licznego przybywania całej społeczności Świeradowa na stadion Miejski.