Świeradowski Sztab WOŚP serdecznie dziękuje paniom: Katarzynie Harbul- Bała, Justynie Wądołowskiej, Małgorzacie Sokołowskiej, Sylwii Sokolak panu Sebastianowi Łozińskiemu, wolontariuszom: Mai Piotrowiak, Justynie Lonycz, Wiktorii Mackiewicz, Antoni Lita, Dorocie Gładysz, Aleksandrowi Hryńko, Dominikowi Pacynie, Zofii Salawie, Krystianowi Pacynie i Sebastianowi Sokolakowi za zorganizowanie 12 BIEGU WOŚP. Grupie „Zabiegani z Leśnej” za liczny udział w biegu, Nadleśnictwu Świeradów za wypożyczenie namiotów, Paniom Kucharkom z Interferie Aquapark Sport Hotel Malachit za pyszne pasta party, panu Rafałowi Mitkiewiczowi za logistykę, panu Jarosławowi Marciniakowi za transport uczestników biegu na start, Uzdrowisku Świeradów-Czerniawa za nieodpłatne udostępnienie hali spacerowej, pani Wiolecie Urbańczyk za pomoc w organizacji zarówno biegu, jak i atrakcji popołudniowych, pani Karolinie Cierlik i ZUMBASTYCZNYM Dziewczynom, Adrianowi Mleczek  i dwudziestosześcioosobowej Grupie ze Szkoły Tańca Dream Dance Academy, Natalii Orłowskiej i Andrzejowi Mickiewiczowi za pokazy taneczne, Uczniom i Rodzicom klasy Ia, pod opieką pani Izabeli Salawy za przedstawienie kolędnicze, pani Kamili Urbańczyk za wykład, Włodzimierzowi Zdzienickiemu za wspólne kolędowanie i Zespołowi SMOLNICZANIE za uświetnienie Imprezy swoim koncertem. Serdecznie dziękujemy wolontariuszom: Paulinie Michno, Ewelinie Prusiewicz, Magdalenie Polańskiej, Katarzynie Salawie, Wiktorii Puchali, Dorocie Gładysz, Joannie Michalak, Antoni Licie, Sebastianowi Sokolakowi i Zofii Salawie za pomoc organizacji bloku popołudniowego.

Serdecznie zapraszamy do udziału w 26 Finale WOŚP, który odbędzie się 14.01.2018r. Na terenie miasta będzie kwestować 50. Wolontariuszy. Osoby, które nie będą mogły wesprzeć akcji w dniu Finału zapraszamy do Miejskiej Biblioteki Publicznej, gdzie znajduje się puszka stacjonarna, do której można wrzucać datki „DLA WYRÓWNANIA SZANS W LECZENIU NOWORODKÓW”.

 Zeszłoroczny rekord wyniósł 26.345,59 zł i 101,10 euro, a tegoroczny???? Dowiemy się w dniu finału w późnych godzinach wieczornych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here