Dziewczyny, które marzą o koronie i tytule najpiękniejszej Dolnoślązaczki 2021 roku mają czas tylko do 21 marca na wysłanie swojego zgłoszenia. A jest o co walczyć – nagrodą główną jest samochód osobowy!

To trzecia edycja konkursu, który powrócił na Dolny Śląsk w 2019 roku i odbywa się bez przerwy. Konkurs jest przepustką do ogólnopolskiego konkursu Miss Polski transmitowanego co roku w telewizji Polsat. Finalistki konkursu ogólnopolskiego reprezentują kraj między innymi w wyborach Miss Universe, Miss Supranational oraz Miss International. Dla wielu dziewczyn jest to szansa na rozpoczęcie kariery modelki, aktorki, dziennikarki lub celebrytki.

I Ty możesz zostać Miss Dolnego Śląska 2021

Do tej pory organizatorzy otrzymali ponad 300 zgłoszeń do tegorocznej edycji od kandydatek z całego Dolnego Śląska.

Dodatkowe tytuły i atrakcje

W tym roku organizatorzy przygotowali wiele ciekawych warsztatów i zajęć dla uczestniczek konkursu, oczywiście nie zabraknie upominków od sponsorów konkursu. Podczas konkursu jak co roku oprócz głównego tytułu przyznane będą również inne m.in. Miss Wrocławia, Miss Foto, Miss Gracji i Elegancji, Miss Internautów oraz po raz pierwszy Miss Studentek Dolnego Śląska – warunkiem przy zdobyciu tego tytułu jest studiowanie na uczelni znajdującej się na terenie Dolnego Śląska i wyniki w nauce. Chcemy w ten sposób przełamać stereotypy i pokazać że piękno zewnętrzne idzie w parze umysłem i rozwojem intelektualnym.

Jak się zgłosić?

Aby wziąć udział w konkursie kandydatki do tytułu najpiękniejszej mieszkanki naszego regionu powinny wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny na naszej stronie http://missdolnegoslaska.pl/zostan-miss/, wysłać zgłoszenie bezpośrednio na maila: biuro@missdolnegoslaska.pl lub skontaktować się przez nasze kanały social media (facebook lub instagram).

Kandydatka do tytułu Miss powinna spełniać warunki:

wiek 14 do 27 lat (roczniki 1994-2007)

stan cywilny – bezdzietna panna

obywatelstwo polskie

Organizatorzy przygotowani są na wszystko, tym bardziej już w ubiegłej edycji mimo pandemii udało im się zorganizować wyjątkowe wydarzenie z zachowaniem bezpieczeństwa uczestniczek i gości.

Strony / social media konkursu

http://missdolnegoslaska.pl

instagram: https://www.instagram.com/missdolnegoslaska/

facebook: https://www.facebook.com/MissDolnegoSlaskaofficial/

 

Źródło: Organizator

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here