Informacja prasowa

Świeradów Zdrój, 13 października 2017

Cottonina najlepszym hotelem na wypoczynek dla rodzin z dziećmi

Statuetka w kategorii najlepszy hotel na wypoczynek dla rodzin z dziećmi, certyfikat Hotel Przyjazny Rodzinie oraz specjalny dyplom uznania – takie nagrody wręczono hotelowi Cottonina Villa & Mineral SPA Resort podczas uroczystej gali kończącej dziewiątą edycję konkursu Hotel Przyjazny Rodzinie.

D zięki tym wyróżnieniom obiekt znajduje się w czołówce hoteli, w których rodziny z dziećmi oraz przyszłe matki mogą się czuć komfortowo, spokojnie i bezpiecznie.

Niezwykle bogata oferta, liczne atrakcje oferowane najmłodszym gościom hotelowym, a unikalne zabiegi z oferty Baby ECO SPA – między innymi te elementy przyczyniły się do sukcesu hotelu Cottonina Villa & Mineral SPA Resort w Świeradowie-Zdroju. W tegorocznej edycji konkursu Hotel Przyjazny Rodzinie obiekt został bowiem po raz kolejny nagrodzony prestiżową statuetką w kategorii „Najlepszy hotel na wypoczynek dla rodzin z dziećmi”.

– Jest nam niezwykle miło, że ponownie mogliśmy uczestniczyć w gali Hotel Przyjazny Rodzinie i aż trzy razy wchodziliśmy na scenę, aby odebrać przyznane naszemu obiektowi wyróżnienia. Cieszymy się, że wprowadzone przez nas rozwiązania oraz udogodnienia dla rodzin z dziećmi zostały zauważone i nagrodzone. To daje nam niezwykłą siłę do dalszych działań – mówi Wojciech Piotrowski, dyrektor ds. sprzedaży i marketingu Cottonina Villa & Mineral SPA Resort.

Podczas uroczystej gali, która odbyła się 30 września 2017 w Warszawie, obiekt odebrał także – już piąty rok z rzędu – certyfikat Hotel Przyjazny Rodzinie. Wyróżnienie przyznawane jest obiektom noclegowym spełniającym kryteria postawione przez organizatorów konkursu. W tym roku były to: utrzymanie standardów bezpieczeństwa w wyposażeniu hoteli, obsługa i rozumienie potrzeb małych gości w hotelu oraz programy animacyjne dla dzieci w różnym wieku oraz. Hotel zlokalizowany w Świeradowie-Zdroju spełnił wszystkie postawione wymagania w aż 100 procentach.

– Hotel Cottonina Villa & Mineral SPA to miejsce idealne do wypoczynku rodzin z dziećmi. Smaczne i przede wszystkim zdrowe jedzenie, unikatowa oferta SPA, w tym zabiegi dostosowane do potrzeb nawet najmłodszych dzieci, a ponadto przemiła i dobrze przeszkolona obsługa. To wszystko przyczynia się do sukcesu obiektu, jakim jest ponowne otrzymanie certyfikatu – mówi Violetta Hamerska, organizatorka przedsięwzięcia i przewodnicząca kapituły konkursu Hotel Przyjazny Rodzinie.

Hotel został również nagrodzony specjalnym dyplomem uznania przyznanym za – jak piszą organizatorzy – „Za to, że łączy w odpowiednich fantastycznych proporcjach: relaks i aktywność. I daje szanse prawdziwego odpoczynku całej rodzinie: od najmłodszych do tych co nieco starszych”.

Dodatkowe informacje:

Cottonina Villa & Mineral SPA Resort to wyjątkowy obiekt znajdujący się w sercu Gór Izerskich, zlokalizowany w górskim uzdrowisku Świeradów-Zdrój. To idealne miejsce dla osób, które pragną odnowić swoje siły witalne poprzez połączenie pielęgnacyjnych zabiegów SPA z aktywnym wypoczynkiem w górach. Do dyspozycji gości Cottonina oddaje strefę wellness, trzy rodzaje saun, basen, jacuzzi zewnętrzne oraz pierwsze w kraju Mineral SPA, czerpiące z dobrodziejstw złóż naturalnych regionu. Autorskie menu restauracji opracowane zostało w oparciu o sezonowe i regionalne produkty, a w klimatycznym Cotton Clubie można spędzić nastrojowy wieczór przy muzyce jazzowej. Hotel od początku istnienia posiada certyfikat i rekomendację Hotelu Przyjaznego Rodzinie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here