Zdalne nauczanie to czas nauki, zabawy, rozwoju zainteresowań i uzdolnień oraz udziału w konkursach. Prace literackie Zofii Salawy oraz Nadii i Zoi Mularczyk awansowały do finału XXVII edycji Ogólnopolskiego Młodzieżowego Konkursu Krajoznawczego „Poznajemy Ojcowiznę”, organizowanego przez Radę Programową ds. Młodzieży Szkolnej Zarządu Głównego PTTK.

Wyniki poznamy pod koniec maja. Zosia Salawa, Zoja Mularczyk i Maria Mitkiewicz – to uczestniczki VIII Ogólnopolskiego Konkursu Historyczno-Regionalnego „Poznajemy Źródła Historii I Kultury Naszego Regionu”. Dziewczęta napisały legendy z regionu promując Żabkę Kwisię, Zajęcznik, Smocza Jamę oraz walory Giebułtowa, a praca Marysi została wyróżniona. Agata Stonik, Aniela Pikiewicz, Gabriela i Joanna Jachimowskie, Zofia Salawa oraz Wiktoria Ołowska przygotowały prace plastyczne na VIII Ogólnopolski Konkurs Ekologiczny ,,Polska, Jakiej Nie Znacie”.

„Izerska Łąka” zorganizowała konkurs na najciekawszy KOMIKS, czyli historię obrazkową o ŻABACH, w którym uczestniczyli: Filip Daszko, Oliwia Gładzik (wyróżnienie), Zofia Salawa (III miejsce), Maria Mitkiewicz (I miejsce), Borys, Nadia i Zoja Mularczykowie (II miejsce).

Uczniowie już przygotowali prace na konkurs pt. „Astronomia jest ciekawa”, na który należy dowolną techniką przygotować plakat do 5 maja do godz. 15.00. Zachęcamy do udziału, malowania, rysowania i wyklejania, a do zdobycia jest wiele atrakcyjnych nagród: koszulka NASA, kubki NASA, kosmiczne laboratorium – zabawka edukacyjna, książka „Marsjanin”, łańcuszki z Układem Słonecznym, łamigłówki. Nagrodzone prace oraz listę zwycięzców ogłosimy w „Notatniku Świeradowskim”.

W konkursie wielkanocnym pt. “Mój pomysł na Zajączka Wielkanocnego”, zorganizowanym przez MBP “Izerka” Kacper Hutek zajął I miejsce, Patryk Podolski II, a Zuzanna Stachurska III miejsce.

 

 

źródło: mzs-swieradow
 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here