Z siekierą na salon gier – sprawca zatrzymany przez gryfowskich policjantów

Dyżurny Komisariatu Policji w Gryfowie Śląskim otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu w jednym z salonów gier na terenie Gryfowa. Z relacji zgłaszającego wynikało, iż do salonu weszło dwóch mężczyzn z czego jeden z nich miał w ręku siekierę którą zaczął rozbijać automaty.

W tym momencie zgłaszający widząc co się dzieje uciekł z salonu powiadamiając policję. Na miejscu policjanci ustalili, iż sprawca który zniszczył automaty zabrał z nich kasetę z pieniędzmi w kwocie ponad 1500 zł. Mężczyźni z wnętrza salonu wydostali się przez okno i uciekli w nieznanym kierunku.

Działania policjantów w bardzo szybkim czasie pozwoliły ustalić tożsamość jednego ze sprawców. Przeszukania miejsca zamieszkania ustalonego przestępcy nie dały pozytywnego rezultatu. Policjanci postanowili jednak obserwować to miejsce licząc, że po jakimś czasie mężczyzna jednak wróci do domu. I nie mylili się mężczyzna myśląc iż policjanci po przeszukaniu odjechali wrócił do domu gdzie został zatrzymany przez gryfowskich policjantów.

Sprawcą okazał się 34 letni mieszkaniec Gryfowa znany policjantom z wcześniej popełnianych przestępstw. Za popełniony czyn odpowie przed Sądem Rejonowym w Lwówku Śląskim za co grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

materiał; Policja Lwówek Śląski

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here