Kody promocyjne są w naszym kraju coraz popularniejsze – oferują je zarówno sklepy internetowe, jak i firmy specjalizujące się w usługach, rozrywce itp. Można je spotkać nawet u legalnych bukmacherów! Jakie najciekawsze oferty można obecnie znaleźć na rynku? Sprawdzamy!

Kody promocyjne to doskonały sposób, by oszczędzić zarówno na codziennych zakupach, jak i upolować wymarzoną rzecz, wycieczkę czy ubezpieczenie dużo taniej. – Czasami wystarczy kilka chwil, aby znaleźć kupon na darmową dostawę w sklepie z artykułami spożywczymi czy kod do perfumerii, który pozwoli oszczędzić dodatkowe kilkadziesiąt złotych w czasie zakupu markowych perfum lub kosmetyków – powiedział Andrzej Szwatoński, redaktor portalu kodyrabatowe.onet.pl.

Najlepsze kody promocyjne – szukamy okazji!

Na początek warto wiedzieć, w jaki sposób w ogóle szukać kodów promocyjnych. Można to zrobić przez Internet, wpisując w wyszukiwarkę hasło “kod promocyjny X”, gdzie X oznacza po prostu nazwę firmy, na której nam zależy. W sieci znaleźć można specjalne serwisy, gdzie dostępne są kody promocyjne do sklepów i firm ze wszystkich branż, czasami kody promocyjne umieszczane są w gazetkach reklamowych czy na ulotkach. Możliwości ich pozyskania jest naprawdę wiele!

Przeglądając aktualne oferty kodów promocyjnych można śmiało stwierdzić, że coś dla siebie znajdzie absolutnie każdy. Jeśli ktoś jest akurat w trakcie letniego remontu i planuje wymianę sprzętu RTV i AGD, ucieszy go kod rabatowy do sklepu Euro RTVAGD. Po wpisaniu odpowiedniego hasła przy zakupach wybranego małego i dużego sprzętu AGD, w zależności od wartości zamówienia, zyskać można rabat od 200 do 1000 zł. Jeżeli szukamy wciągających lektur, dzięki którym miło spędzimy urlop, w sklepie internetowym Ravelo możemy uzyskać 10 zł rabatu – wystarczy skorzystać z odpowiedniego kodu promocyjnego. Przed wakacyjnym wyjazdem należy uzupełnić kosmetyczkę m.in. o balsamy i olejki chroniące przed poparzeniami słonecznymi. Sklep internetowy eKobieca.pl przygotował dla swoich klientów 10% rabatu na wszystko poza produktami już przecenionymi – przy zakupach również należy skorzystać z właściwego kodu promocyjnego.

Kody promocyjne dotyczą również usług. I tak w firmie AXA Direct można uzyskać 20% zniżki na ubezpieczenie OC/AC samochodu – najpierw należy jednak wpisać odpowiedni kod w kalkulator podczas wyliczania składki. Z kolei u legalnych bukmacherów dominują tzw. kody bonusowe, dzięki którym można otrzymać dodatkowe środki na obstawianie zakładów wzajemnych. I tak kod bonusowy PZBuk (informacje o tym kodzie) pozwala uzyskać dodatkowe 50 zł bonusu od depozytu u bukmachera będącego sponsorem piłkarzy ŁKS-u Łódź.

Oczywiście należy pamiętać, że kody promocyjne dość często się zmieniają, więc aby upolować te najbardziej atrakcyjne, trzeba na bieżąco przeglądać dostępne oferty. Wówczas oszczędności mogą być naprawdę spore!

Komentarze