Kody promocyjne są w naszym kraju coraz popularniejsze – oferują je zarówno sklepy internetowe, jak i firmy specjalizujące się w usługach, rozrywce itp. Można je spotkać nawet u legalnych bukmacherów! Jakie najciekawsze oferty można obecnie znaleźć na rynku? Sprawdzamy!

Kody promocyjne to doskonały sposób, by oszczędzić zarówno na codziennych zakupach, jak i upolować wymarzoną rzecz, wycieczkę czy ubezpieczenie dużo taniej. – Czasami wystarczy kilka chwil, aby znaleźć kupon na darmową dostawę w sklepie z artykułami spożywczymi czy kod do perfumerii, który pozwoli oszczędzić dodatkowe kilkadziesiąt złotych w czasie zakupu markowych perfum lub kosmetyków – powiedział Andrzej Szwatoński, redaktor portalu kodyrabatowe.onet.pl.

Najlepsze kody promocyjne – szukamy okazji!

Na początek warto wiedzieć, w jaki sposób w ogóle szukać kodów promocyjnych. Można to zrobić przez Internet, wpisując w wyszukiwarkę hasło “kod promocyjny X”, gdzie X oznacza po prostu nazwę firmy, na której nam zależy. W sieci znaleźć można specjalne serwisy, gdzie dostępne są kody promocyjne do sklepów i firm ze wszystkich branż, czasami kody promocyjne umieszczane są w gazetkach reklamowych czy na ulotkach. Możliwości ich pozyskania jest naprawdę wiele!

Przeglądając aktualne oferty kodów promocyjnych można śmiało stwierdzić, że coś dla siebie znajdzie absolutnie każdy. Jeśli ktoś jest akurat w trakcie letniego remontu i planuje wymianę sprzętu RTV i AGD, ucieszy go kod rabatowy do sklepu Euro RTVAGD. Po wpisaniu odpowiedniego hasła przy zakupach wybranego małego i dużego sprzętu AGD, w zależności od wartości zamówienia, zyskać można rabat od 200 do 1000 zł. Jeżeli szukamy wciągających lektur, dzięki którym miło spędzimy urlop, w sklepie internetowym Ravelo możemy uzyskać 10 zł rabatu – wystarczy skorzystać z odpowiedniego kodu promocyjnego. Przed wakacyjnym wyjazdem należy uzupełnić kosmetyczkę m.in. o balsamy i olejki chroniące przed poparzeniami słonecznymi. Sklep internetowy eKobieca.pl przygotował dla swoich klientów 10% rabatu na wszystko poza produktami już przecenionymi – przy zakupach również należy skorzystać z właściwego kodu promocyjnego.

Kody promocyjne dotyczą również usług. I tak w firmie AXA Direct można uzyskać 20% zniżki na ubezpieczenie OC/AC samochodu – najpierw należy jednak wpisać odpowiedni kod w kalkulator podczas wyliczania składki. Z kolei u legalnych bukmacherów dominują tzw. kody bonusowe, dzięki którym można otrzymać dodatkowe środki na obstawianie zakładów wzajemnych. I tak kod bonusowy PZBuk (informacje o tym kodzie) pozwala uzyskać dodatkowe 50 zł bonusu od depozytu u bukmachera będącego sponsorem piłkarzy ŁKS-u Łódź.

Oczywiście należy pamiętać, że kody promocyjne dość często się zmieniają, więc aby upolować te najbardziej atrakcyjne, trzeba na bieżąco przeglądać dostępne oferty. Wówczas oszczędności mogą być naprawdę spore!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here