Telewizja Świeradów-Zdrój już była” jednak z powodów zmiany lokalizacji oraz technicznych problemó musieliśmy zawieśic nasze działania, udało nam sie zakupić nowe oprogramowanie dzięki któremu możemy ponownie działać w Naszym mieście oraz ościennych miejscowości jak np. gmina Mirsk, licencja wykupiona przez nas którą wydała oficjalnie KRRiT jest nadal aktualna co pozwala nam w pełni legalnie nadawać dla Państwa programy lokalne itp..

Proponujemy większy zakres naszego działania tym samym otwieramy się dla podmiotów gospodarczych i nie tylko, każdy kto tylko zechce na łamach naszej stacji coś ogłosić itp. może to zrobić jedynie wysyłając do nas informację na mail: tv@24swieradow.pl    –    wysyłamy potwierdzenia oraz date emisji.

Wszystkie ogłoszenia itp. będą również publikowane na łamach portalu informacyjnego www.24swieradow.pl 

Przed pandemią nasza stacja działała dość prężnie, byliśmy zapraszani na nie mal wszystkie wydarzenia, realizowaliśmy wydarzenia raz na dwa tygodnie które są nadal z nami na YouTube – Telewizja Swieradow-Zdrój. Do chwili obecnej dzięki naszemu zaangażowaniu możecie Państwo oglądać relacje z obrad Sesji Rady Miasta Świeradowa-Zdróju na żywo które są emitowane na stronie YouTube Urzędu Miasta.

W naszych programach będziecie Państwo mogli ogladać relacje na żywo z interesujących i godnych podzielenia się Państwem wydarzeń oraz problemów z którymi borykamy się na codzień., chcemy również włączyć sie do zbliżających się wyborów samorządowych.

Każda Komisja Wyborcza która zgłosi się do Nas będzie promowana

na socjal media Telewizji Świeradów-Zdrój i 24swieradow.pl

Mamy nadzieję, że nasz powrót bedzie dla Państwa zadowalający

Czekamy na Państwa opinie oraz sugestie.

Tomasz Słowiński- właściciel Telewizji Świeradów-Zdrój i www.24swieradow.pl
Telewizja Świeradów-Zdrój
 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here