SWAP, SWAPPING, SZAFINFG, CLOTHING …..jak zwał tak zwał……..Zapraszamy do Stacji Kultury na WIELKĄ WYMIANĘ ubrań, dodatków i innych akcesorii, książek, zabawek, kwiatów, biżuterii, perfum. Możesz się wymienić z innymi uczestnikami wymiany, kupić za niewielkie pieniądze i sprzedać swoje rzeczy. Może jesteś mamą, która ma dużo ciuszków po wyrośniętym szkrabie, a potrzebujesz troszkę większe? Wymień się z inną mamą! Śniegowce, kombinezony, śpiworki do wózka na zimę – to drogie rzeczy – wymień się!
A może twoje ubrania w szafie “skurczyły się” i są za ciasne? A jeszcze dobre… Nie trzymaj ich dalej w szafie. A może zmieniłaś – lub zmieniłeś styl i to co teraz nosisz przestaje Ci odpowiadać, znudziło Ci się.
Może kupiłaś fajne perfumy a okazało się, że Ci “nie pasują”, może masz inne skarby, na które przyszedł czas aby ktoś inny się nimi nacieszył. Powodów jest wiele.


Jeśli chodzi o ubrania – zasada jest prosta: muszą być w dobrym stanie, czyste, wyprasowane. Przynosimy to, co sami z chęcią jeszcze byśmy nosili. My udostępnimy Ci stojaki na wieszaki za darmo (mamy ich kilka, więc zadzwoń żeby sobie jeden zarezerwować). Udostępnimy także bezpłatnie stół rozkładany. Tylko przyjdź i przynieś ze sobą tyle rzeczy ile tylko udźwigniesz.
Jeśli nie pozbędziesz się wszystkich rzeczy, które przywieziesz – po imprezie zabierzesz je z powrotem.
Kawką i herbatką z przyjemnością Cię poczęstujemy. Będą też pyszne ciasta do skosztowania, które będzie można zakupić za drobną kwotę wspomagając chorą Nikolę ze Świeradowa-Zdroju.
Diana Słupska
Koordynator d/s Kreowania Wydarzeń Kulturalnych i Promocji

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here