Dnia 23.01.2020 ok. godziny 20:00 doszło do niewielkiego pożaru i zadymienia pomieszczenia gospodarczego w Hotelu Krasicki w Świeradowie Zdroju. O przyczynach zdarzenia, specjalnie dla portalu 24jgora, mówi Tomasz Krasicki, dyrektor hotelu.

Pożar był niewielki ale z uwagi na zadymienie konieczna była ewakuacja Gości oraz interwencja kilku jednostek straży pożarnej. Dyrektor hotelu zdradza nam co było przyczyną tej sytuacji.

– Ten wieczór przysporzył nam bardzo dużo strachu i stresu – mówi Dyrektor Hotelu Tomasz Krasicki – Na szczęście świetnie działająca instalacja przeciwpożarowa od razu poinformowała nas o zagrożeniu. Na dzień dzisiejszy wiemy, że przyczyną zadymienia było zwarcie w elektrycznej suszarce na pranie czyli złośliwość rzeczy martwych, która mogła skończyć się o wiele gorzej. Nasz personel zajął się sprawnie ewakuacją Gości oraz gaszeniem ognia i wezwaniem straży pożarnej, właściwie dzięki temu sytuacja została tak szybko opanowana. Goście mogli już po dwóch godzinach wrócić do swoich pokoi. Chciałbym podziękować wszystkim służbom, które uczestniczyły w akcji za profesjonalizm i skuteczność.

Krasicki Hotel Resort & SPA został otwarty w grudniu 2017 i bardzo szybko zyskał pozycję lidera w swojej branży. Według cenionego portalu opiniotwórczego Tripadvisor jest najlepiej ocenianym przez podróżujących hotelem w Świeradowie Zdroju, a fakt, że ciężko dostać w nim wolny pokój to potwierdza.

– Dbamy o swoich Gości, bo jesteśmy tu dla nich – kontynuuje Dyrektor Hotelu – Zależy nam, żeby po przyjeździe czuli, że trafili w wymarzone miejsce i żeby czuli tutaj zarówno domową atmosferę, jak i nasz profesjonalizm. Niestety sytuacje losowe się zdarzają i wiemy, że tym razem Goście mieli trochę stresu i dyskomfortu związanego z ewakuacją, ale przeprosiliśmy wszystkich i staraliśmy się również każdemu przekazać indywidualnie zadośćuczynienie.

Na dzień dzisiejszy hotel funkcjonuje normalnie, kończy się drobny remont pomieszczeń przy pomieszczeniu gospodarczym, a Krasicki Hotel Resort & SPA przyjmuje swoich Gości i podkreśla, że bardzo dziękuje wszystkim, którzy pomogli przy akcji przeciwpożarowej, dzięki którym obyło się bez większych strat.

źródło: 24jgora.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here