Do wygrania weekendowy pobyt wraz z atrakcjami (m.in. zabieg w kapsule młodości, Vitamin Balans połączony z relaksującym masażem twarzy, szyi i dekoltu; nielimitowane korzystanie z basenu) dla dwóch osób w Klinice Młodości Medical SPA w Świeradowie Zdroju
Klinika Młodości Medical SPA w Świeradowie Zdroju rozlokowana jest na słonecznym zboczu Gór Izerskich u podnóża Czerniawskiej Kopy, otoczona parkiem ze ścieżką zdrowia. To znakomite położenie zapewnia gościom ciszę, bezpośredni kontakt z naturą i oderwanie się od codziennego szybkiego życia. Klinika Młodości to znakomita baza wypadowa na wycieczki: piesze, rowerowe, samochodowe.

Konkurs trwa od 03.07.2017 do 15.07.2017Aby wziąć udział należy wysłać SMS na numer 72601 o treści:
“freetime” + swoje imię, nazwę miejscowości, w której mieszkasz i interesującą odpowiedź na pytanie “Dlaczego zależy ci na spędzeniu weekendu w Klinice Młodości w Świeradowie- Zdroju?”Treść SMSa nie powinna przekraczać 160 znaków.Koszt przesłania jednej wiadomości SMS pod podany na antenie Radia numer wynosi 2,46 z VAT, a jego wielkość jest niezależna od operatora sieci telefonii komórkowej. Wiadomość SMS może być wysłana wyłącznie z telefonu komórkowego.

Więcej w regulaminie. Kliknij na “zobacz także”

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here