Świetlica Środowiskowa “UL” 23/24.06.2017r. była organizatorem X Rodzinnych Marszów na Orientację pod hasłem “marsz dla pszczół”. Trzy etapy: PLASTER MIODU, IZERSKA PASIEKA i IZERSKIE PSZCZÓŁKI pierwszego dnia przebiegały po ścieżkach parku i terenu wokół Domu Zdrojowego, a dwa etapy dzienne skoncentrowane były wokół CEE „Izerska Łąka” i „Czarciego Młyna” i stanowiły jeden z punktów „Nocy Kupały” – Imprezy Gminnej zorganizowanej przez „Czarcią Łąkę”.

Zwycięzcami MnO w kategorii Rodzinnej zostali: I miejsce Marzena i Ewelina Prusiewicz II miejsce Piotr i Zofia Salawa III miejsce Magdalena i Wojciech Lonycz. W kategorii TD i TM zostali: I miejsce Sara Tomaszewska i Wiktor Górski II miejsce Szymon Chmielowiec, Dawid Jurczak i Wojciech Półtorak III miejsce Iga Jurczak i Szymon Półtorak.

Organizatorzy serdecznie dziękują przodownikowi Imprez na Orientację panu Pawłowi Idzikowi za budowę etapów, rozstawienie i zebranie punktów kontrolnych, przodownikowi Imprez na Orientacje panu Wojciechowi Królowi za sędziowanie i skrupulatne liczeni i przeliczanie punktów, Młodzieżowemu Organizatorowi Imprez na Orientację panu Stanisławowi Łojko za rozstawianie i zbieranie pkt kontrolnych i sędziowanie, Urzędowi Miasta Świeradów-Zdrój za ufundowanie nagród (litr miodu z Izerskiej Pasieki i bochen chleba z „Czarciego Młyna”), pani Monice Chwaszcz i pani Kindze Miakienko Organizatorek „Nocy Kupały” za zaproszenie do połączenia dwóch działań, przygotowanie nagród, życzliwość, logistykę, moc atrakcji kulinarnych, muzycznych, technicznych i świetna zabawę.

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here