Skradziono samochód LAND ROVER RANGE. Pomóż go odnaleźć
 
zdjęcie poglądowe fot. Policja Lwówek Śląski
W nocy z niedzieli na poniedziałek nieznani sprawcy ukradli pojazd marki LAND ROVER RANGE ROVER VELAR koloru brązowego z czarnym dachem. Liczy się każda, nawet najdrobniejsza i z pozoru nieistotna informacja.
 

 

W Świeradowie Zdrój w nocy 21 na 22 luty 2021 r. nieznani sprawcy ukradli pojazd marki LAND ROVER RANGE ROVER VELAR koloru brązowego z czarnym dachem. Osoby mogące pomóc w ustaleniu sprawców kradzieży lub miejsca ulokowania pojazdu proszone są o kontakt z policją w Lubaniu pod numerem telefonu 47 873 42 00 lub 112.

Z policyjnych ustaleń wynika, iż do kradzieży w Świeradowie Zdrój doszło w godzinach 23.00-07.00 z 21/22.02.2021r. Samochód marki Land Rover Range Rover Velar ( rok produkcji 2019) koloru brązowego z czarnym dachem został skradziony z miejsca parkingowego. Elementem charakterystycznym wyposażenia pojazdu są czarne felgi aluminiowe oraz uszkodzony przedni zderzak. Postępowanie w niniejszej sprawie prowadzi na chwilę obecną Rewir Dzielnicowych w Świeradowie Zdrój.

Policjanci apelują do osób, które posiadają informacje mogące pomóc w ustaleniu i zatrzymaniu złodziei lub w odzyskaniu skradzionego pojazdu o kontakt z dyżurnym Komendy Powiatowej Policji w Lubaniu pod numerem telefonu 47 8734 200/222 numer alarmowym 112 lub najbliższą jednostką Policji.

Liczy się każda, nawet najdrobniejsza i z pozoru nieistotna informacja. Gwarantujemy anonimowość.

asp.szt. Justyna Bujakiewicz-Rodzeń, KPP Lubań

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here