Zbliża się kolejna edycja jednej z największych imprez w naszym regionie. 8-9 lipca br. w Henrykowie Lubańskim będziemy obchodzić XII już Ogólnopolskie Imieniny Henryka, Henryki i Henrykowa. Podczas dwudniowego świętowania nie zabraknie ciekawych wydarzeń muzycznych. Na uczestników imprezy, jak co roku czeka szereg atrakcji oraz dobra zabawa.

Sobotnie obchody rozpoczną występy lokalnych talentów – dzieci sekcji wokalnych Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu oraz zespołu Cisowianki. W niezapomnianą muzyczną wędrówkę do lat 60, 70, 80 zabiorą nas „Przebojowe dekady” Anny Żebrowskiej i Jolanty Kowalczyk, w wykonaniu których usłyszymy największe przeboje Anny Jantar i innych artystów tamtych lat. Wieczorem, w taneczny nastrój wprowadzi nas gwiazda muzyki disco i dance – zespół ŁOBUZY. W programie także dyskoteka pod gwiazdami, którą poprowadzi DJ Let’s Twist Again.

Niedzielne uroczystości uświetnią nam ciekawe występy sceniczne. Jednym z nich będzie koncert półfinalistów programu Must be the Music – zespołu LIMBOSKI, w wykonaniu którego usłyszymy utwory z pogranicza bluesa, folku, muzyki autorskiej. Przebojami Czerwonych Gitar i Trzech Koron bawić nas będzie z kolei zespól TRZY GITARY. Wrażeń dostarczy nam show z Piotrem Pręgowskim, aktorem znanym z serialu telewizyjnego „Ranczo”. Ponownie pojawi się u nas Andrzej Zaborski, filmowy Henio – Komendant z Królowego Mostu, aktor znany z takich filmów jak „U Pana Boga w ogródku”, czy „U Pana Boga za piecem”. Gościem honorowym będzie również mistrz japońskiego płatnerstwa – Hiroshi Kojima.

W niedzielny wieczór będziemy się bawić pod znakiem disco i dance, na scenie wystąpią jedne z najpopularniejszych w Polsce gwiazd muzyki tanecznej – zespół LONG & JUNIOR oraz PLAYBOYS. Energia i niepowtarzalna atmosfera, jaką tworzą zespoły podczas koncertów, bez wątpienia podbiją serca naszej publiczności. Jak co roku, Imieniny zakończymy widowiskowym pokazem sztucznych ogni.

Wszystkich miłośników dobrej zabawy zapraszamy na plac rekreacyjny w Henrykowie Lubańskim, w dniach 8-9 lipca br.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here