„ Izerska Łąka” zaprasza na bajki!

Repertuar seansów dla dzieci na ferie zimowe 2020r.

Środa 12 .02 godz. 10.35 : amerykański serial animowany opowiadający o konflikcie kota i myszy. Większość odcinków przedstawia próby schwytania myszy przez kota. Zapraszamy na odcinek opowiadający o brytyjskim bohaterze, który został porwany przez złego szeryfa Nottingham.

Sobota 15.02 godz. 10.35: magiczn a krain a i wesoły stworek absolutnie niespodziewanie i ku zaskoczeniu wszystkich zostaje wybrany do bardzo ważnego zadania, a mianowicie: ma strzec Księżyca i Słońca. Dla beztroskiego i kochającego zabawę psotnika to nie lada wyzwanie!

Wtorek 18.02 godz. 9.00: film animowany z 2017 roku dla całej rodziny o dwunastoletnim chłopcu, który kocha muzykę, choć ta jest od pokoleń zakazana w jego rodzinie. Młody bohater nie podaje się jednak i muzykuje na strychu odkrywając przy okazji rodzinną tajemnicę.

Środa 19.02 godz. 10.35: baśń ludowa adoptowana wielokrotnie na potrzeby literatury, filmu czy teatru o pięknej dziewczynie, która aby ratować swego ukochanego ojca musi zamieszkać w zamku z potworem. Jest to jedna z najpiękniejszych opowieści o potędze miłości (film trwa ok 120 minut).

Czwartek 20.02 godz. 15.45 (w związku z tym iż jest to seans popołudniowy to aby mógł się odbyć musi przyjść minimum 5 osób (najlepiej się zapisać tel. 75 617 14 42). Zapisz się i przeżyj razem z nami nowe intergalaktyczne przygody oglądając amerykański film animowany wyprodukowany przez Lego, Walt Disney i Lucasfilm Animation. Jest to k lockowa wersja najsłynniejszej gwiezdnej sagi. Bajka ta p rzedstawia wydarzenia z kinowych wersji filmów, z dużym naciskiem na starą trylogię (film trwa ok 120 minut).

Piątek 21.02 godz. 10.00 : Tym razem zapraszamy na przygodę internetową czyli; wielki, osiłkowaty bohater wraz ze swoją przyjaciółką przemierzają internet w poszukiwaniu pewnej części zamiennej. Amerykański film komediowy wykonany w technice animacji komputerowej, wyprodukowany przez Walt Disney Animation Studios. Siedem lat temu mogliśmy oglądać pierwszą część tego filmu.

Sobota 22.02 godz. 10.35: amerykański film animowany, familijny o piętnastoletnim chłopcu, który przez przypadek staje się właścicielem mapy wskazującej miejsce ukrytego ogromnego skarbu. Bohater postanawia wybrać się w nieznane by to miejsce odnaleźć.

źródło www.swieradowzdroj.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here