Marszobieg z Finsem po Zdrowie wycieczka nr 4/2020

Zbiórka w sobotę 22.02.2020 r. (sobota) o godz. 09.00. na parkingu nad szkołą – ul. S. Wyszyńskiego – skąd wyjeżdżamy busem na Rozdroże Izerskie skąd wyruszamy szlakiem niebieskim do pomnika Koła Łowieckiego, Sępiej Góry i wracamy do Świeradowa-Zdroju (w przypadku dużej ilości śniegu przebieg szlaku może ulec zmianie).
Wyprawa organizowana jest w ramach projektu „Turystyka Receptą na Zdrowie” finansowanego ze środków Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Świeradowie-Zdroju.
Przygotujmy się na podejścia i zejścia (Trasa ok 12 km, suma podejść 260 m, zejść 503 m) dlatego proponujemy zabrać ze sobą kije, które ułatwią pokonanie malowniczej i pełnej pięknych widoków trasy.
Wycieczka odbywa się bez względu na pogodę, a tempo i forma pokonania tras uzależniona jest od indywidualnych możliwości uczestników, którzy we własnym zakresie ubezpieczają się od następstw nieszczęśliwych wypadków, członkowie PTTK z opłaconą składką objęci są ubezpieczeniem zbiorowym.
Zapraszamy do udziału w wyprawie punktowanej do Pucharu Złotego Flinsa, którą poprowadzą doświadczone przewodniczki: pani Bogusia i Grażyna.
Zapisy pod nr tel. 665733443.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here