Dziękujemy za pomoc
Kilka dni temu udostępniliśmy post mieszkanki Gryfowa która wystawiła zdjęcie roweru górskiego który skradziono jej synowi sprzed domu, jednocześnie policjanci kryminalni komisariatu policji w Gryfowie Śląskim oraz dzielnicowy prowadzili postępowanie celem odzyskania roweru.

Cieszy nas reakcja mieszkańców na tego typu zdarzenia. Coraz częściej mieszkańcy są świadomi tego iż mogą mieć realny wpływ na bezpieczeństwo w naszym mieście. Otrzymaliśmy kilka telefonicznych informacji gdzie taki rower może się znajdować. Każdą informację policjanci zawsze traktują poważnie i każdą informację sprawdzili. Warto zaznaczyć, iż bardzo szanujemy anonimowość osób która zdecydują się taki telefon na Policję wykonać.

W trakcie sprawdzania jednej z informacji policjanci odzyskali właśnie ten skradziony kilka dni temu rower oraz zatrzymali 23 letniego mieszkańca Gryfowa Śląskiego który przyznał się do kradzieży. Oczywiście sprawca kradzieży stanie przed wymiarem sprawiedliwości w Sądzie Rejonowym w Lwówku Śląskim.

Ze strony Policji dziękujemy mieszkańcom Gryfowa za taką reakcję i korzystając z okazji apelujemy o zabezpieczanie swojego mienia i nie pozostawianie go w miejscach gdzie łatwo można go ukraść.

Prosimy także o zapoznanie się ze wcześniejszymi postami poszukujemy jeszcze roweru który skradziono na ul. Lipowej może i w tym przypadku ktoś zauważy gdzie on się znajduje lub będzie miał taką informację.
/mk

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here