Policjanci kryminalni ujawnili arsenał nielegalnej broni.

Policjanci Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Lwówku Śląskim non stop monitorują informacje związane z zagrożeniami bezpieczeństwa mieszkańców powiatu lwóweckiego.

Z uwagi na charakter jednej z uzyskanych informacji postanowili ją dokładnie sprawdzić. Jak się okazało w trakcie przeszukania mieszkania w jednej z okolicznych miejscowości koło Lwówka Śląskiego policjanci odkryli cały arsenał nielegalnej broni palnej – strzelby, pistolety, kusze, amunicję oraz przedmioty służące do kłusownictwa. Wszystka broń została przez policjantów zabezpieczona, mężczyzna został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Policjanci sprawdzają teraz czy broń nie trafiała do grup przestępczych.

Przypominamy także, iż informację mającą wpływ na bezpieczeństwo mieszkańców (posiadanie nielegalnej broni palnej, narkotyków, rzeczy pochodzących z włamań) można w każdej chwili przekazać do Naczelnika Wydziału Kryminalnego telefonicznie 606 851 808 lub osobiście i zostanie ona dokładnie sprawdzona.

/mk

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here