Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych, Świetlica Środowiskowa „UL”, Miejska Biblioteka Publiczna „IZERKA” i Rewir Dzielnicowy Policji w Świeradowie-Zdroju serdecznie zapraszają do udziału w VII Festynie integracyjno-profilaktycznym pt „Postaw na Rodzinę i Bezpiecznie z Odblaskiem Wędruj do Szkoły”

Termin: 26 sierpnia 2017r. Miejsce: Miejski Zespół Szkół

Program Imprezy:
8.55 – 9.25 (boisko szkolne) zapisy dzieci, młodzieży w wieku od 4 do 16 lat do udziału w „Biegu po zdrowie” i „Rowerowym Torze Przeszkód”.
9.30 – 10.30 – Zawodybiegowe i rowerowe na terenie boisk szkolnych -oficjalny Sponsor Biegów INTERFERIE Aquapark Sport Hotel.
10.00 – 13.00 – pogadanki, spotkanie z policjantami, zajęcia edukacyjne dotyczące bezpiecznej drogi do i ze szkoły, zajęcia z zakresu pierwszej pomocy, konkursy gry i zabawy na wesoło, zawody sportowe, malowanie twarzy, DMUCHAŃCE, zajęcia plastyczne, inne atrakcje.
12.00-13.00 – animacje z aktorami pt. „Bezpiecznie w Smerfowej Wiosce”.
13.00-14.00 – przedstawienie Teatru Edukacji i Profilaktyki pt. „Miś jest grzeczny i bezpieczny”.
Dodatkowo: zbiórka nakrętek plastikowych dla Szymonka z Ubocza, dekoracja zwycięzców konkursów sportowych, kiełbaska z grilla i inne niespodzianki przygotowane przez Organizatorów.

Impreza sfinansowana ze środków Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Świeradowie-Zdroju

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here