Dnia 23 czerwca 2017r. podczas zakończenia roku szkolnego pożegnaliśmy odchodzącą na emeryturę Dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Pobiednej panią Krystynę Rypicz. Niech za komentarz tego wydarzenia posłużą słowa jakimi żegnali swoją przełożoną współpracownicy.

“O wielkości człowieka świadczy to czym dzieli się z innymi ludźmi” – parafrazując słowa św. Jana Pawła II nie sposób dzisiaj nie pochylić się nad tym, czym przez ostatnie lata dzieliła się Pani z nami, droga Pani Krysiu. A było tego niemało, obdarowywała nas Pani swoim spokojem, wytrwałą życzliwością, niezmordowanym zaangażowaniem, gotowością do wspierania w trudach i podtrzymywania na duchu. Otaczała nas Pani atmosferą szczerego szacunku i zaufania, mając zawsze na względzie to by wspólnie budować coś wartościowego.

Nie jest wielką sztuką kierować grupą ludzi, wielką sztuką jest za to pozwolić im rozwinąć skrzydła, wspierać w tym by stawali się lepszymi, być sprawiedliwie wyrozumiałym wobec błędów i słabości oferując zawsze swoje wsparcie i dodawać otuchy w walce o lepsze jutro – dziś za to wszystko chcemy z głębi serca podziękować. Dała nam Pani wspaniały przykład tego jak można stojąc na czele, w przepiękny sposób traktować swoją rolę jako służbę. Tak potrafią tylko ludzie wielkiego ducha i serca.

Droga Pani Krysiu, dzisiaj jesteśmy niezwykle wdzięczni za to, że mieliśmy okazję pracować z tak niezwykłym człowiekiem, dziękujemy najgoręcej za wszystek trud, jaki włożyła Pani w prace w naszym zespole, dziękujemy za przyjaźń jaką nas Pani obdarzyła. Pozostanie Pani dla nas na zawsze kimś bliskim. Życzymy Pani wspaniałych przyszłych dni – radosnego spokoju, niezwykłych chwil spędzonych wraz z bliskimi, radości z czasu jaki teraz będzie miała Pani dla swojej rodziny. Życzymy Pani bujnych kwiatów w ogródku, najsmaczniejszej kawy pitej spokojnie o poranku, ciekawych książek, porywających filmów, wesołych historii. Liczymy przy tym, że w tej błogiej atmosferze, siedząc z mruczącym kotem na kolanach pomyśli Pani o nas czasami… I jeszcze jedno, my też uważamy, że jest pani na emeryturę stanowczo za młoda!!! Z ogromnym żalem oddajemy Panią Zus-owi…

 

Wszystkiego dobrego nasza Pani Krysiu ! 

 

źródło : pobiedna.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here