Szanowni Państwo
Zapraszamy po odbiór Niezbędnika Turysty na 2018/2019 rok – bezpłatnego wydawnictwa promocyjno-informacyjnego przygotowanego przez Referat Promocji Gminy, Turystyki, Kultury i Sportu.
Zgodnie z ideą wydawcy, czyli Gminy Miejskiej Świeradów-Zdrój, Niezbędnik Turysty powinien trafić do wszystkich obiektów noclegowych, gastronomicznych, oraz innych miejsc związanych z turystyką, tak aby odwiedzający nasze miasto turyści i kuracjusze, mieli do niego nieograniczony dostęp.
Niezbędnik wydany został w nakładzie 100 000 tys. egzemplarzy, w trzech wersjach językowych. Jest formatu A4, zawiera 40 stron. Znajdują się tam informacje takie jak: plan miasta, atrakcje turystyczne Świeradowa-Zdroju, atrakcje turystyczne okolic z ofertą dla dzieci, oferta sportowa i turystyczna miasta, reklamy świeradowskiej gastronomii, oferty SPA a także reklamy związane z branżą turystyczną.
Po odbiór Niezbędnika należy się zgłaszać do Referatu Promocji Gminy, Turystyki, Kultury i Sportu, UM ul. 11 Listopada 35, II piętro, pok. 24b.
W przypadku pytań prosimy dzwonić pod nr tel. 75 71 36 482.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here