Zatrzymani na dachu

Wczoraj późnym wieczorem dzielnicowi z Komisariatu Policji w Gryfowie Śląskim otrzymali informację o miejscu pobytu mężczyzny który jest poszukiwany przez policję. Natychmiast zorganizowano większe siły policyjne, wskazany budynek został otoczony między innymi przez policjantów po cywilnemu którzy pełnili służbę wywiadowczą na terenie Gryfowa Śląskiego. Po chwili policjanci pojawili się pod drzwiami z nakazem zatrzymania. Poszukiwany jednak nie zamierzał otwierać drzwi policjantom dlatego tez podjęto decyzję o siłowym wejściu do pomieszczenia. Wtedy jak się okazało dwaj mężczyźni którzy tam przebywali postanowili wyjść przez okno na stromy dach 5 piętrowego budynku licząc że policjanci ich nie zauważą. Ich pomysł okazał się bezskuteczny gdyż zostali przez policjantów na dachu zatrzymani.

33 letni mieszkaniec Gryfowa Śląskiego był poszukiwany celem odbycia kary pozbawienia wolności i osadzenia w zakładzie karnym za kradzież.

dach

Zatrzymani na dachuWczoraj późnym wieczorem dzielnicowi z Komisariatu Policji w Gryfowie Śląskim otrzymali informację o miejscu pobytu mężczyzny który jest poszukiwany przez policję. Natychmiast zorganizowano większe siły policyjne, wskazany budynek został otoczony między innymi przez policjantów po cywilnemu którzy pełnili służbę wywiadowczą na terenie Gryfowa Śląskiego. Po chwili policjanci pojawili się pod drzwiami z nakazem zatrzymania. Poszukiwany jednak nie zamierzał otwierać drzwi policjantom dlatego tez podjęto decyzję o siłowym wejściu do pomieszczenia. Wtedy jak się okazało dwaj mężczyźni którzy tam przebywali postanowili wyjść przez okno na stromy dach 5 piętrowego budynku licząc że policjanci ich nie zauważą. Ich pomysł okazał się bezskuteczny gdyż zostali przez policjantów na dachu zatrzymani.33 letni mieszkaniec Gryfowa Śląskiego był poszukiwany celem odbycia kary pozbawienia wolności i osadzenia w zakładzie karnym za kradzież. W mieszkaniu policjanci znaleźli dodatkowo narkotyki – 16 działek marihuany i 2 działki metamfetaminy oraz rzeczy min. sprzęt wędkarski i nurkowy, elektronika, pochodzące z włamań z terenu Gryfowa i okolic. Dzielnicowi na miejscu rozpoznali rzeczy pochodzące z włamania do mieszkania które miało miejsce 16 listopada tego roku na terenie Gryfowa. Reszta rzeczy została zabezpieczona przez policjantów kryminalnych celem dokładnego skatalogowania i ustalenia z którego włamania pochodzą.Obaj mężczyźni 33 i 23 latek zostali zatrzymani i przewiezieni do policyjnego aresztu gdzie policjanci dochodzeniowo – śledczy będą z nimi wykonywali czynności procesowe.©mk – Mateusz KrólakPolska Policja

Publié par Policja Lwówek Śląski sur jeudi 30 novembre 2017

33 letni mieszkaniec Gryfowa Śląskiego był poszukiwany celem odbycia kary pozbawienia wolności i osadzenia w zakładzie karnym za kradzież.

Obaj mężczyźni 33 i 23 latek zostali zatrzymani i przewiezieni do policyjnego aresztu gdzie policjanci dochodzeniowo – śledczy będą z nimi wykonywali czynności procesowe.

©mk – Mateusz Królak

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here