Czujna służba policjantów z Komendy Powiatowej Policji w Lwówku Śląskim zakończyła się zatrzymaniem 40 letniego mężczyzny.

W trakcie nocnego patrolu miasta policjanci oprócz kontroli miejsc gdzie może dojść do włamań bardzo dokładnie kontrolują osoby które przemieszczają się po mieście. W trakcie jednej z takich kontroli uwagę policjantów zwróciło zachowanie mężczyzny. Po dokładnym sprawdzeniu okazało się że nerwowość 40 latka była uzasadniona ponieważ posiadał on przy sobie 15 „działek” marihuany, doskonale zdając sobie sprawę z tego, że popełnia przestępstwo.

Zebrane materiały dowodowe zostaną przekazane do Sądu Rejonowego w Lwówku Śląskim gdzie mieszkaniec Lwówka Śl. odpowie przed wymiarem sprawiedliwości za swój czyn. Policjanci sprawcę zatrzymali i osadzili w policyjnym areszcie.

Przypominamy, jeśli posiadają Państwo jakiekolwiek informacje dotyczące dystrybucji środków odurzających lub dopalaczy zawsze można skontaktować się z Komendantem Komisariatu Policji w Gryfowie Śląskim tel. 792 297 478 lub Naczelnikiem Wydziału Kryminalnego w Lwówku Śląskim tel. 75 64 67 214 lub 606 851 808 i podzielić się informacją która zostanie przez policjantów sprawdzona. Być może właśnie Państwa informacja uratuje młodego człowieka przed wpadnięciem w nałóg narkotykowy.

/mk

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here