Z prawdziwą przyjemnością zapraszam Państwa do salonu pielęgnacji psów Salon Dog Style by Moni & Molly . Bogata oferta pielęgnacyjna wraz z wyjątkową atmosferą tego miejsca stanowią gwarancję w pełni udanej wizyty Waszego pupila.

Mój salon jest niezwykłym miejscem, które powstało z bezgranicznej miłości do zwierząt. Tu w sposób szczególny dbam o wygląd Państwa czworonogów, mając jednocześnie na uwadze ich dobre samopoczucie. Troszczę się, by każdy piesek, czuł się u mnie bezpiecznie, swobodnie i komfortowo. Wszystkie czworonogi traktuje indywidualnie, z należytym szacunkiem, poświęcając im tyle czasu, ile potrzebują. Zabiegi pielęgnacyjne w moim salonie odbywają się w przyjaznej atmosferze. Nigdy nie stosuję wobec zwierząt jakichkolwiek form agresji, nie używam poskramiaczy, ani środków uspokajających. Podstawę mojej pracy stanowią pozytywne emocje i miłość do zwierzat .
Posiadam odpowiednie kwalifikacje potwierdzone licznymi dyplomami i certyfikatami.

Do Salonu Dog Style by Moni &Molly zapraszam pieski rasowe i wielorasowe, krótko i długowłose również miniaturki.
W salonie pracuje na profesjonalnym sprzęcie oraz używam kosmetyków renomowanych firm , które dobieram indywidualnie do Pupila .

Wierzę , że moja szeroka oferta w pełni sprosta oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów, a każdy pupil z przyjemnością zawita tu kolejny raz.

Zapraszam
Kontakt tel , whodssap 507041206
Messenger i Fb * Moni Bars Anngels
lub Salon Dog Style by Moni & Molly

 


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here