Policjanci z Lubania zatrzymali 25-latka, który jest podejrzany o znęcanie się nad matką. Nietrzeźwy mężczyzna w trakcie awantury domowej znęcał się psychicznie i fizycznie nad pokrzywdzoną. Usłyszał już zarzut.
O fakcie znęcania się policję powiadomiła pokrzywdzona. 25-letni mieszkaniec gminy Olszyna, będąc w stanie nietrzeźwości już po raz kolejny wszczął awanturę, w której czasie wyzywał kobietę słowami uznawanymi za obelżywe, groził pozbawieniem życia, a także naruszał jej nietykalność cielesną poprzez szarpanie za odzież. Wysłani na miejsce interwencji policjanci zatrzymali mężczyznę. Została wszczęta procedura Niebieskiej Karty.

Po wytrzeźwieniu 25-latek został doprowadzony do Prokuratury Rejonowej w Lubaniu, gdzie przedstawiono mu zarzut znęcania. Prokurator wobec mężczyzny zastosował środek zapobiegawczy w postaci dozoru policji, nakazu opuszczenia wspólnie zamieszkałego lokalu, zakazu kontaktowania się oraz zbliżania do pokrzywdzonej. Za tego typu przestępstwa grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Źródło: https://www.eluban.pl/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here