Nasi bohaterowie dotarli w dziesiątym dniu do mety.

 

Podsumowując całą wyprawę odbyła się ona dość dobrze bez poważniejszych problemów – sprzęt który wyposażyła naszych podróżników w rowery wypożyczalnia “POD GONDOLĄ” sprawdził się bardzo dobrze.

 

Niestety w ostatnim dniu wyprawy nasi podróżnicy musieli zsiąść z rowerów i dalsza końcowa trasę pokonać pieszo co zajęło im to około 5 godzin.

 

Chyba już tradycją stała się nie sprzyjająca pogoda ciągle deszcz i mokre warunki atmosferyczne.

Ale nareszcie cel został osiągnięty dotarli do trójstyku granic.

 


Wyprawa kończy się sukcesem i wielkim wsparciem przez serwis rowerowy z wypożyczalni “POD GONDOLĄ” który cały czas czuwał nad bezpieczeństwem i technicznym nadzorem nad sprzętem rowerowym.

Cała akcja pod nazwą “POMOC DLA MARCINA” nie odbyła się bez wsparcia sponsorów wyprawy jak i życzliwych ludzi o dobrym sercu którzy cały czas wspierali podróż oraz wpłacali na: https://zrzutka.pl/wwbe3c? oby marzenie Marcina Moroza się spełniło, za co bardzo dziękujemy.

W najbliższym czasie ukaże się film z przebiegu całej podróży, będziemy informować Państwa o jego emisji w Telewizji Świeradów-Zdrój.

Marcin teraz czekamy na Twoje wyczyny i trzymamy kciuki aby Twoja podróż spełniająca Twoje marzenie odbyła się bezproblemowo. Czekamy na Twoje relacje.

Redakcja: www.24swieradow.pl, Telewizja Świeradów-Zdrój

SPONSORZY:

 

PATRONAT MEDIALNY:

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here